Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy hajókáztunk a tengeren munkatársaimmal, én bementem a vízbe, leúsztam a tenger mélyére és ott nagyon pici 15 cm-es embereket találtam. Átváltoztam én is kicsivé és együtt úszkáltam velük de olyan érzés volt mintha repültem volna. Többször visszaúsztam a hajóhoz levegőt venni (sokáig bírtam egy lélegzettel) meg vissza. Minden alkalommal amikor megfordultam újra átváltoztam kicsivé fennt pedig naggyá. Jó álom volt, kipihenten ébredtem.

2021. szept. 27. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álmok kiszámíthatatlanok. Bármi megtörténhet bennük. Nem tudom hogy van e jelentősége
2021. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmok összeállhatnak az előző napi történésekből, filmekből amiket néztél, vagy bármiből, ami tudatosan, vagy tudat alatt eljutott az agyadig.

Ugyanakkor én is rá szoktam keresni ha emlékszem rá és sokszor valódi jelentéssel bírnak. Főleg ha ismétlődnek, pl. sokszor álmodsz hajóról. De erről csak te győződhetsz meg, ha rákeresel a hajóra, a vízre és a többi dologra pl. itt: [link]

2021. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!