Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan utazni álmomba,...

Folyamatosan utazni álmomba, mit akar üzenni ? Vonattal, és a folyamatos repülés. Leszállok, és már megyek is a másik járművel.

Figyelt kérdés
Ez megy már több mint 2 éve, és minden éjjel. Max. ha egy héten egyszer más az álmom.

2021. okt. 1. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy érzed magad az álomban utazás közben. Boldog vagy szomorú vagy ideges frusztrált stb.

Hova akarsz elérni a való életben, de még mindig nem vagy ott? Változtattad a módszereket, hogy elérj oda, ahová szeretnél? Ezeken gondolkodj el sztem, nem kell valaszolnod, csak magadnak...

Lényeg, hogy ahogy ahogy az álmodban éred magad az utazások során meg az átszállasokkal kapcsolatban, ugyanúgy reagálsz valahol tudat alatt arra hogy a valóságban valamihez el akarsz érkezni de még nem vagy ott mindig csak mész csak mész aztán módszert váltasz aztán mész stb.

De ez caak tipp...

2021. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek az álmok nem zaklatottak, inkább jól érzem magam benne magam. Szabad vagyok, nincs görcs. Az is igaz, hogy alapból szeretek mindkettővel utazni. 😇
2021. okt. 2. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:

És valahol megjelenik olyasmi a valóságban hogy tartasz valamilyen cél felé és élvezed az odavezető utat?


(Ha nincs akkor nem tudom tovább...😃)

2021. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék változtatni az életemen, de nem megy.
2021. okt. 2. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is lehet. De biztosra senki nem tudja megmondani. Igazából valahol neked kell érezned szerintem, hogy mennyire aktuális ez a dolog, mennyire foglalkoztat, érzésre mennyire passzol az álommal, ilyenek...
2021. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!