Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 8 éve álmodok folyamatosan...

8 éve álmodok folyamatosan tornádóval, miért?

Figyelt kérdés
14 voltam mikor a falunkban tornádó csapott le. Ez idő alatt én a templomban voltam konfirmáltam.Arra jöttünk ki a templomból hogy megy a katasztrófa elhárító mentő minden.Haza érve kaptuk a telefont hogy mi történt. Mamám nagyon közel áll hozzám és minden vágya az volt hogy lekonfirmáljak de sajnos ő ezt már nem élte meg 1 évvel előtte meghalt.Rám hagyta a házát is amit le is vitt a tornádó. Nem volt felismerhető rajta semmi.mashol is tett kárt de nem ekkorát mint ott. Azóta nincs olyan időszak hogy ne álmodnék vele. 2-3 havonta de van hogy hetente.utoljára tegnap.Helyszín mindig más de általában ismerem a helyeket.az erősségűk is más és a számúk is változó.De a lényeg mindig ugyan az rettegek. Volt hogy már elért és abban a pillanatban fel szívódik ahogy hozzám érne. Tegnap is mire jött és vártam hogy na most addigra kikerült más írányba haladt.volt olyan is hogy álmomban menekültem több elöl alig tudtam elrejtőzni és elfáradtak és meg áltam feladtam.elindultam felé erre valami vissza rántott és fel is ébredtem. Lehet traumát okozott bennem.már itt vagyok lassan 23 és még mindig küzdök vele. Ha már látom hogy vihar lesz ki se megyek. Képes vagyok inkább nem menni valahová. Ha meg villámlás is kint akkor meg el kezd a szívem 200 verni .hallom a szívem dobbanását annyira félek.

2021. ápr. 26. 00:31
1 2
 1/11 Kings56 ***** válasza:
Posttraumas stresz valoszinuleg.
2021. ápr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szóval úgy félsz a tornádótól, hogy igazából nem voltál benne?
2021. ápr. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Álmokkal a túl világról üzenek .
2021. ápr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 vagy nem
2021. ápr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es, vagy igen .
2021. ápr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 az vótmá
2021. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagymamáddal milyen volt a kapcsolatod? Lehet nem tudtad elengedni őt, hiszen az utolsó emlékét (a házát) is lerombolta egy tornádó.
2021. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt még 13 évesen is úgy aludtam vele hogy fogtam a kezét. az utolsó emlékem vele kapcsolatban nagyon rossz kórházban feküdt és nem reagált semmire csak sírt meg beszélni se tudott egyik napról a másikra
2021. ápr. 26. 21:33
 9/11 A kérdező kommentje:
mondtam neki mama ha érted amit mondok szorítsd meg a kezem és egész testével megrángott mint aki le van kötözve és vissza húzza a kötél a szája meg mint ha össze tapadt volna akarta de nem tudta kinyitni én meg 13 voltam rosszul érintett sírva szaladtam ki a kórteremből akkor láttam utoljára. És ilyen csúnya volt a búcsúnk. petefészek rákja volt a kemo után újra kiújult és már nem lehetett megműteni.
2021. ápr. 26. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az remény keltő, hogy hozzád már nem ér el az a katasztrófa, ami a családodat sújtotta.
2021. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!