Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Erotikus álom kolléganővel,...

Erotikus álom kolléganővel, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van barátnőm és még szerintem elfogultság nélkül is jobb csaj, de újjabban mióta erotiku álmom volt a kolléganőmmel mégis sokszor a kolleganőmre gondolok, és nem értem hogy miért?

Eddig nem gondoltam rá így.



2021. okt. 2. 22:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10

Nem hiszem, de most nem is ez a lényeg, azt mondjátok meg inkább hogy hogy jött ez a tudat alattimba?

Mitől volt az álom?

2021. okt. 2. 23:44
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
Biztosan a csaj csinált rád egy kötést. (kategoria) Valami jo eröset. (Cigizik ez a kolléganöd?)
2021. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12 ahhoz nem értek, de lehet.

A másik lehetőség kedves 11, hogy vonzónak találod, ha nem is a testileg, de személyiségüket még lehet.

Vagy frissítésére, kalandra vágysz, mert ez vágy álom

2021. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12

Néha cigizik.


13

Személyiségben hasonlóan domináns mint a barátnőm.

Testileg is kb hasonlóak, de nem gondolom szexibbnek mint a barátnőmet.

2021. okt. 3. 09:57
 15/21 anonim ***** válasza:

Mi köze a ciginek a kötéshez?

Ha lényegében ennyire hasonló a barátnődhöz akkor valószínűleg ezért jelent meg az ő alakja álmodban. Számodra majdnem ugyan az.(legalábbis szerintem) emiatt hasonló érzéseket is táplálsz iránta.

De ez nem erzelemből vagy vágyból fakad, hanem a hasonlóság teszi.

Lehet egyszer már lebontás, hogy mennyire hasonlítanak, és a tudatalatti össze is mosta neked. Így nem az asszonnyal, kufircoltál álmodban, hanem vele.

2021. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

15

Na jó azért annyira nem hasonlítanak hogy összekeverjem őket:)

Meg ráadásul az álmom elejében még a barátnőm is bent volt.

2021. okt. 3. 10:33
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy 1 az 1-ben ugyan olyanok. Arra valljuk be, nagyon kicsi az esély.

Egy két fő tulajdonság elég.

Nekem is volt hasonló a munkatársam és az enyém is sváb beütésű volt. Annyi különbséggel hogy a munkatárs egy HP aki sokat nyafog, vagy fent akad a legkisebb problémán is és kifejezve nemtetszését, kapásból húzza az agyam. Csak a "kapd be a fazom" gondolat, merült fel bennem.

És jött az álom hasonló szituációban és igen... Ott aztán volt tehetsége...

Ezt leszámítva, már nem olyan ellenszenves a kapcsolat, de nem hiszem hogy valaha is több lenne ennél. Más nem ugye😏...

De most szabadúszóként bele is férne, de kapcsolatban ott a morál. A hűség.


Tehát lehet, hogy hasonló típusú a barátnőddel, lehet annyira irritál, hogy még szpatnád, de a tudatalatti lehet ezt kicsit másképp gondolja/értelmezi. És kész is az erotikus álom. Pedig csak viszonozni akartad a frusztrációt. Tudom is én egy szimpla prankkel. Az a cseszett tudatalatti/ autocorrect ugye.☺️

2021. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én akkor is tudom, hogy megcsalod. Értek a jósláshoz kisapám!
2021. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én meg onnan jövök 😉

És azon az idovonalon nem csalta meg.

Másikba bár igen de nem derült ki.

Egy harmadikban kiderült de megbocsátást nyert.

Megint másikban összevesztel szakítottak és utána lett valami.

A többiben lebukott és szakítottak, vagy szakítottak és a munkatárs is offos lett.

De az esetek többségében nem csalta meg az asszonyt.

A lég optimálisabban N emlékezett az álomra, a másikban meg leszrta.

Nem tudom te mit látsz, de instant rossz ha csak egy lehetséges utat tartasz fixnek.

Nem látod a fától az erdőt.

Végtére is mindenki, magából indul ki, ha te készpénznek veszed az álmod, és ez ok arra hogy szakíts/megcsald, akkor vajon valóban szeretted vagy szereted a párod?

2021. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Éhes makk disznóságot álmodik!
2021. okt. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!