Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy aludtam, és amikor felkeltem, akkor a hasamon hosszában körülbelül 10 centi hosszan volt egy összevarrt sebem, ami félig szét volt még nyílva. Nem is párom szerepelt az álmomban, hanem a barátnőm férje, azt mondta, hogy álmomban nyöszörögtem, meg füvet ettem, aztán meglátta, hogy véres vagyok, meglátta a szét nyílt nagy sebet és összevarrta addig, amíg aludtam. Ő egyébként mentős a katonaságnál a való életben, ha ez számít.

Utána ahogy telt az idő jöttem rá, hogy magától nem reped szét így az ember bőre, szóval valaki "felvágott", meg akart ölni. Barátnőm férjére gyanakodtam, mert a varrást ő csinálta, de akkor miért mentett meg, ha ő késelt...

Voltak orvosok az álmomban, akik megnézték a sebet, hogy ez tényleges repedés, vagy kés által keletkezett. Az egyik szét nyitotta, azt mondta, hogy alatta fekete valami, ami covidra utal, majd tükrözéssel megnéz. Itt ébredtem fel.

Neten ezt találtam: "Sebes has asszonynál: kénytelen özvegység.". De nem vagyok kimondottan asszony és házas sem.



2021. okt. 1. 09:14
 1/1 SpiritFarmer ***** válasza:
En megprobalnam leegyszerusiteni, seb ami ossze van varrva, utalhat egy korabbi serulesre, lelki, lehet tudataban sem vagy, ami meg nem gyogyult be de bezartad (osszevarrva), felig szetnyilt - valoszinu ujra feljott a serules, a szemely akihez kotod, hasonlo szituacio, stb ami felhozhatta es a tudat alattid dolgozik vele. Fontos hogy hol volt, ha kozeppen es erintette pl szakralis, napfonat csakraidat akkor lehet ezekhez kotodo tema..
2021. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!