Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerelmet vallottam egy...

Szerelmet vallottam egy ismerős lánynak álmomban. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva, túlságosan valódi volt az egész.


Házas vagyok, és imádom a feleségem, soha sem csalnám meg, de hozzátartozik, hogy mindketten nagyon fiatalok vagyunk, húszon-évesek vagyunk még csak.


Régebben gondolkoztam már azon, hogy milyen lenne az élet azzal a lánnyal, hogyan alakult volna, ha összejövünk, mivel egy baráti társaságba tartozunk, de vagy neki volt barátja, vagy nekem barátnőm, nem volt lehetőségünk így megismerni egymást.


Ami legjobban nyugtalanít, hogy elmondtam neki, hogy tetszik, és szerelmes vagyok belé (leírni is szörnyű), de nem lehetünk egymáséi, majd egyszer talán. Ő mondta, hogy Ő is így érez, és tudja.


Olvastam, hogy azt is jelentheti egy ilyen alom, hogy érzelmileg túlságosan függök a feleségemtől, ami picit igaz talán, tényleg nagyon szeretem, és kötődöm hozzá.



2021. okt. 13. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

"Régebben gondolkoztam már azon, hogy milyen lenne az élet azzal a lánnyal, hogyan alakult volna, ha összejövünk"

És akkor mi olyan meglepő abban, hogy most róla álmodtál?

2021. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álom a valóságot dolgozza fel.

Azért álmodtál róla, mert az életben is foglalkoztál vele.

Ez még ettől nem jelent többet.

2021. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy írták is már. Úgymondd "rendbe tette" a tudatod ezt a dolgot. Nem kell túl komplikálni. :)
2021. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Azt jelenti, hogy az izé miazistenöl a hogyishijjákba.
2021. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!