Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit árulhat el az a személyisé...

Mit árulhat el az a személyiségünkről, hogy milyen jellegű dolgokat álmodunk?

Figyelt kérdés

Barátommal reggel meg szoktuk vitatni az álmainkat.

Ő általában hétköznapi dolgokról álmodik, pl. vissza meg az időben a Szigetre, vagy éppen kirabolják a suliban, vagy verekedési jeleneteket, kicsit agresszívabbakat.


Én sose álmodok verekedésekről, egyetlen negatív dolog a félelem szokott lenni. Sokat menekülök, de általában irreális köntösben. Tegnap egy embernagyságú rongybaba elöl, amit egy rajzfilmben pillantottam meg csak pár másodpercre, és az utca végi szabadstrand (ilyen valóságban nincs) zuhanyzófülkéjébe bújtam előle. Ez csak egy példa (nem, nem szívok amúgy), de általában így rakódnak össze a dolgok. Nincsen dulakodás, sose bántanak végül, de nagyon sok badarság összejön. Nem tudom mikor álmodtam én is hétköznapit, ő pedig azt sajnálja, hogy nem tud ilyen érdekességeket. Amúgy nem álmodik minden nap (vagy csak emlékszik rá), én mindennap álmodok, és meg is jegyzem.


2010. szept. 2. 10:57
 1/1 anonim válasza:
Az álmok egyértelműen a tudatalatti kivetülései, valamint az elmúlt 3 nap folyamán ért események feldolgozásai. A zavaros lelkiállapot, a kiegyensúlyozatlanság is okozhat kusza álmokat, az agy így próbál rendet tenni. Általánosságban elmondható, hogy a fiúk agresszívebbek, tevékenyebbek álmaikban, mint a lányok, de ez csak általánosság.
2010. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!