Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás sikeres, de...

Tudatos álmodás sikeres, de közben mégsem. Sikerült stabilizálni, de nagy félelem volt bennem a sötét miatt, mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés

Régebben írtam ki ezzel kapcsolatos kérdést, mert nem jött össze a WBTB technika, azóta sem sikerül de az álomnapló miatt egyre gyakrabban jövök rá hogy álmodom és végre sikerült stabilizálni az álmomat.


Szóval ma mikor felébredtem, olyan volt mintha alvasparalízisem lenne, volt egy zuhanásérzésem, de tudtam nagyon lassan mozogni, így felkeltem és mindenem zsibbadt, és mint mindig felkelés után most is csináltam egy valóságtesztet, tudtam levgőt venni befogott orral így rájöttem hogy álmodom, stb..

Miután stabilizáltam az álmot, még mindig sötét volt de mégis láttam, ilyen félhomály szerű volt. Minden nagyon élethű volt, éreztem a lepedő anyagát, látszott ahogyan gyűrődik össze, de zavart hogy sötét van, ezért megpróbáltam világosságot csinálni: mondtam hogy "legyen világosság".

Jó hangosan kiabáltam, de a hangom elhalt és nem tudtam kimondani, többször is próbáltam de nem sikerült végigmondani, nagyon ijedt lettem hogy nem tudom irányítani az álmom és suttogva mondtam ki, úgy sikerült is kimondani, de nem jött össze és elkezdtem félni hogy nem én irányítok és még beszélni sem tudok a saját álmomban. Elkezdett megint gyorsan verni a szívem. Elkezdtem az ablak felé szaladni, hogy felhúzzam a redőnyt hatha kint világos van, de mielőtt odaértem volna felébredtem. Még annyi érdekesség hogy a lámpa ami a szobámban lóg, talán abból jött kevés fény. Megpróbáltam csak a gondolatomat használni, hogy fény legyen, de az sem sikerült.

Ha legközelebb összejön az álom és tudom stabilizálni, akkor mit csináljak, rosszul stabilizáltam volna???

Volt egy baljós érzésem, mintha valaki figyelt volna a sötétben és általában sötétben ébredek tudatra ébredés után. Mindig van is ilyen félelemérzésem talán a sötéttől.

Kérlek segítsetek akinek van tapasztalata, köszi!!



2021. okt. 18. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi ha jó volt az időérzékem, akkor úgy 3-5 percig lehettem ott, szóval sokkal hosszabb volt mint általában, ami max 20 másodperc. És volt egy olyan érzésem hogy nem kéne kimenni a szobámból az ajtón, amíg nem lesz világos. Ezért maradtam a szobámban.
2021. okt. 18. 15:01
 2/3 Benyovszky Oszkár válasza:
Már megint te vagy az Gyula?
2021. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Régi kérdés már, de hátha nézed. Én is próbálkozom a tudatos álmodással, és nekem is visszatérő probléma, hogy sötét van, és ilyenkor félelmet érzek. Legjobb esetben is félhomály van, illetve mindig egyedül vagyok. Neked sikerült azóta ezen túllendülni?
febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!