Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A napokban álmodtam, ami számomra elléggé érdekes. Arról álmodtam hogy voltam egy rendezvényen ahol álarcokban kergetőztek az emberek és én mindig menekültem hogy ne tudjanak elkapni de valahogyan mindig sikerült nekik elkapni de az egyik álarcos nem el kapott hanem megfogta a kezével az arcom és pár percig nézett aztán eltünt, és csak egy álarc maradt a helyén meg egy palást mire néztem volna ki az már nem tudtam mert nem volt ott mivel hirtelen eltűnt, mit jelenthet ez az álom?
2021. okt. 19. 17:54
 1/4 anonim válasza:
Nos nem vagyok àllom fejtő de ; lehet nèztèl valami hasonlo filmet ès az miat àlmodtat ,vagy jelentheti azt is hogy csinàltàl valamit ès fèlsz hogy mindenki megtudja az àlarcos aki elöted àlt milyen ruhàba volt? Ès milyen èrzès volt?
2021. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
Úgy érzed, képmutatókkal, nem ősznte emberekkel vagy körülvéve. El akarod magad határolni tőlük, vagy legalább ösztönösen ezen igyekszel, de nem sikerül. Avagy az ösztöneid erre sürgetnek, de nem hallgatsz rájuk. Előfordulhat, hogy esetenként már nem is látod a valódi embert, csak azt, amit az illető mutat magából, vagy az, amit te képes vagy látni. Az álarc nem feltétlen azt jelenti, hogy ők hazudnak neked, jelentheti azt is, hogy te nem úgy látod az embereket, amilyenek valójában. De valamivel nagyobb a valószínűsége annak, hogy úgy érzed, hamis arcok vesznek körül.
2021. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1:aki előttem állt az ilyen sötét kék színű pólóba volt az álarca olyan volt mint a filmekben, vagy amiket a vásárokban árulnak. Csak a szemét láttam de arra emlékszem hogy megérintette a kezével az arcom és kis ideig rám nézett valamint közelebb húzott magához én ültem ő pedig állt és úgy hajolt oda. Aztán látni akartam ki az de hirtelen elfutott.
2021. okt. 19. 19:20
 4/4 anonim válasza:
Nos màr ìrtam előte is nem tudom csak tipelek az èn àlmaimat szoktam fejtegetni a kèk szìn nem jelent rosszat àltalàban csinàlhatàl valamit ès fèlsz hogy mindeki megtudja az àlarcos aki elöted àlt fontos neked ès atolfèlsz ha megtudja csalodni fog benned de mit èreztèl mikor ràdnèzett? Mikor magàhoz huzott?
2021. nov. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!