Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a nagyon...

Mit jelenthet ez a nagyon furcsa álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy beszéltem egy emberrel valami épületben mert be akartam lépni a Fideszbe. Aztán valahogy sikerült belépnem , bevettek teljesen. bejártam a parlamentbe néha meg minden nagyon jól ment.

Most a valóságban van nekem egy autóm amihez nagyon kötődök.

Álmomban ezzel az autóval jártam oda. Kék rendszámos lett. (Egy rózsaszín, ütött kopott yarisról van szó, szóval egyáltalán nem oda illő a külseje)

Bent állt a fekete modern mercik, audik, meg mindenféle prémium kocsik között amik szintén kékrendszámosak voltak.

Aztán valaki mutatott nekem egy katalógust hogy válasszak már egy normálisabb autót megrendelik nekem csak ide ne ezzel járjak.

Jól esett nekem hogy lesz nagyon drága és új kocsim, ugyanakkor úgy éreztem hogy a yarisom a személyiségem része hogy azzal járok és ezzel már nem leszek olyan mint amíg azzal jártam szóval kicsit negatív érzés is volt de bele mentem.

Azt mondták hogy azt itt ne használjam többet de amikor nem ide megyek akkor persze használhatom.


Mit jelenthet ez az álom?


25/n



2021. okt. 16. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Álmoknak nincs jelentősége.

Nagyjából a napi összefoglalás vagy régebbi emlékek összegzése emlékké változtatása felidézése. Valószínűleg láthattál egy fidesz plakátot eszedbe jutott a parlament és elötted elment egy jó kocsi. Ennek volt az összefoglalása álmodban.

2021. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretem a jó kocsikat meg egyszer a pàrommal bementünk egy Volvo szalonba, beültünk az új kocsikba és olyan prémiumérzés volt hogy huuu.. valóságban Fidesz szimpatizáns vagyok.. de hát nyilván nem tudok majd tag lenni úgyhogy az csak álom.
2021. okt. 16. 10:37
 3/4 anonim válasza:

Van egy kapcsolatod, amiben azt érzed, hogy többet várnak el tőled anyagi téren? Vagy úgy érzed, hogy lenéznek amiatt, mert szegényebb vagy, mint ők?


Vagy úgy érzed, hogy bekerültél egy olyan közösségbe, ahol meg akarnak téged változtatni, de te inkább olyan szeretnél maradni, amilyen vagy, mert az nem a te világod, ahol a külsőségekből ítélik meg az ember értékét?


Nagyon szimpatikus nekem, mint személyiségvonás az ütött-kopott kis Yaris, amitől nem szeretnél megválni :)

2021. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Prémiumérzés?
2021. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!