Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog párkapcsolatnak lett vége a közel múltban, rajtunk kívülálló okok miatt. Nem volt se vita, se semmi ilyesmi, nincs harag. Még fáj nyilván, mert maradtak érzelmek bőven, de nem a belebetegedős szinten.



A kedvesemmel eddig még soha sem álmodtam, durván két hete nem is kommunikálunk semmilyen szinten, hogy könnyebb legyen és úgy tűnik, hogy így tényleg az is.



Azonban múlt éjjel, most először benne volt az álmomban (amire emlékszek legalábbis).



Nagyon sok mindenre emlékszek, egy sima nyaralós álom volt a barátaimmal, semmi elrugaszkodott dolog, akár a valóság is lehetett volna. És egyszer csak ott voltam Vele, egy esernyő alatt álltunk ketten, esett is az eső, és boldogok voltunk, csók, ölelkezés. Ennyi volt az egész.



Tudom, hogy ennek a jelentését magamban kéne csak keresnem, de azért érdekelnének a vélemények...van e az esernyőnek szimbolikája stb. Nem csak a "tudományos, pszichológiai" válaszok érdekelnek.



Köszönöm szépen :)



2021. okt. 12. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem csak a "tudományos, pszichológiai" válaszok érdekelnek."

:DDD

2021. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy nem csak az egyértelmű válaszok érdekelnek. Nem vagyok bolond, tudom, hogy mik az álmok racionális értelemben. Az agy nagyon érdekes dolog.


Viszont az álmok jelentésének és az álomfejtésnek is meg van a maga "tudománya". Sokan kutatják és foglalkoznak ezzel is. Nem tudom miért nevetséges, ha érdekel ez az oldal is.

2021. okt. 13. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Most tudományt írtál a hozzászólásodban, előtte meg pont nem tudományos választ vártál.

Sokan foglalkoznak távgyògyítással is, attól az még nem lesz igaz...

2021. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!