Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a nagyon...

Mit jelenthet ez a nagyon bizarr álom?

Figyelt kérdés

Volt egy műtétem álmomban, és a szegycsontomtól a medencémig eltávolították a belső szerveimet. Utána maradt egy nyílt seb (az egész alsó rész nyitva maradt), mert a doki mondta, hogy néha belülről kell tisztítani.

Aztán el akartam menni sportolni (a való életben nem szoktam sportolni, de nem is a legnagyobb vágyam elkezdeni), de rájöttem, hogy az életem már sosem lesz olyan, mint régen, a műtét előtt, minden megváltozik, és nagyon rossz volt ebbe belegondolni.

(L)



2021. okt. 18. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Tipikus asszociációs álom, semmi jelentése nincs, csak az agyad kombinált. Valószínüleg olvastál valahol ilyen ezotériás "belső tisztítás, méregtelenítés"-es dolgot, néztél valamilyen horror filmet, vagy esetleg olvastál műtétről, akármi. Több emléket összerakott az agyad. Nekem voltak ennél sokkal bizarrabb, szintén ilyen belső szervekkel kapcsolatosak.
2021. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!