Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez vajon mit jelenthet?

Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon fura álmom. Egy rég látott ismerősöm egy különleges maszk birtokában volt, amit ha felvettél, óriási erőt és hatalmat adott, de a viselőjének fokozatosan elvette az eszét és a személyiségét, és nem tudta kontrollálni azt.

Én valahogy megszereztem a maszkot, mert az ismi ártani akart vele, és fenyegetésként magamra próbáltam. Az teljesen rámtapadt és kb eggyé vált a testemmel+valami óriási energiával töltött fel, de mégis éreztem, hogy nem változtat meg, megőriztem az öntudatomat és teljesen "tiszta aggyal" cselekedtem. Mindenki nagyon megijedt. Eleinte azért, mert azt hitték, hogy el fogom veszíteni a kontrollt, utána viszont épp azért mert látták, h vmiért nem kerít hatalmába a maszk és bármikor le tudom szedni magamról, és nem érzek késztetést arra, hogy újra magamra próbáljam.


Mit gondoltok, ennek van bármiféle jelentése?

Nem, a Maszk című filmből csak kiskoromban láttam pár részletet és uez érvényes a rajzfilmre is. Azóta kb 26 év telt el, és nem is foglalkoztam hasonló kérdésekkel, témákkal.

31.l



2021. okt. 23. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Takarod magadat emberileg?
2022. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!