Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges halott személybe...

Lehetséges halott személybe szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt láttam egy 80-as évekbeli dráma filmet, amatőr színészek játszottak benne, és a főszereplő külseje/karaktere nagyon megtetszett. Rákerestem a színészre a neten, bár sok mindent nem találtam róla mivel nem volt túl híres, de annyit igen, hogy depressziós volt és fiatalon öngyilkos lett, a születésem előtti évben, és ez az egyetlen ismert film amiben játszott. Igazából akkor egyszer néztem meg a filmet, és már évek óta nem volt az eszemben, viszont pár napja a semmiből azzal a színésszel álmodtam, hogy egymás mellett álltunk egy párként. Ezután ismét megnéztem a filmet, olvasgattam a színészről megint és nyomaszt az érzés. Hisz rokonszenvesnek tartom, én is depresszív hajlamú vagyok sajnos, öngyilkosságot is kíséreltem, és úgy gondolom, megértem ő hogyan érezhetett akkor, anno. Folyton nyomasztóan az eszemben van, hogy az az ember már nem létezik, még csak esély sincs hallani róla valami újat, esetleg kapcsolatot felvenni vele. Ez miféle rajongás vagy szerelemféle lehet? Mit lehet tenni, ha az első pillanat óta folyton eszembe jut az a színész, hogy milyen jóképű volt, és a nyomasztó érzés, hogy halott?

2021. okt. 30. 05:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Én a mai napig úgy érzem, József Attila a lelkitársam, a versein kívül olvastam róla nagyon sok mindent, levelezéseket, stb., és nem hiszem, hogy élő ember ugyanígy át tudná érezni az én érzéseimet, amiket ő szinte szó szerint írt le… De ez nem akadályoz abban, hogy valós párkapcsolatot alakítsak ki, szimplán tudom, hogy senki nem fog ennyire hasonlítani rám lelkileg, ahogyan ő.
2021. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Empátia?


Amúgy lehet halittba szerelmesnek lenni, mert a személyiségébe szeretsz bele, ami viszont nem hal meg a testével.

2021. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!