Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom, és...

Mit jelenthet az álmom, és miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

A volt barátommal álmodtam.

Azt álmodtam, hogy az apjától megkérdeztem hogy van ő,mire azt mondta hogy remekel, és boldog kapcsolatban él hónapok óta. (mi már4 hónapja nem vagyunk együtt..) egy Szandra vagy Szamanta nevű lánnyal, akit akkor ismert meg,mikor még mi együtt voltunk. És akkor megkérdeztem tőle,hogy beszélhetnék-e a fiával. Bevezetett a szóbába és ott volt a fiú. Mikor beléptem,a fiú rám sem akart nézni, olyan utálatos fejet vágott. Rákérdeztem tőle szépen,hogy igaz hogy van neki valakije és miért nem mondta el. De mikor már szemtől szembe beszéltem vele nem ő állt ott,hanem egy olyan mérőrúd ami az orvosi rendelőkben szokott lenni és ez a rúd egyre magasabbra nőt mikor azt mondta félt elmondani nekem, hogy kvázi megcsalt...ekkor már elvesztettem a fejem és megakartam ütni,de nem tudtam mert ugye egyre magasabb és magasabb lett az a rúd ami ő lett volna....

És még neki állt feljebb, hogy kiakadtam rá! És jöttem ki a szóbából, és már csak azt hallom szid, és azt mondja, aki ennyit féltékenyked


2012. nov. 23. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolat megszűnését dolgozza fel az álmod, segít felkészülni arra az esetre, ha az exednek tényleg új barátnője lesz.
2012. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az álmod arról akar meggyőzni, hogy ne közösülj egy mérőrúddal.
2012. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mindenki csak maga fejtheti meg az álmait mert egy személy/esemény jelentése több is lehet lehet h jövöbeli eseményt láttál teljesen eltorzulva de az is lehet hogy csak a multbéli eseményeket dolgozta fel az agyad kaotikusan ezért nem érted a jelentését az se biztos hogy azoknál a személyeknél kell a megfejtést keresned akikkel álmodtál!
2012. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aggódsz, hogy elveszted.
2012. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az biztos,hogy aggódom hogy elveszítem. Nem akarom...

Hát ha nem tőle akkor nem tudom kitől tudhatnám meg mi van.

Az álmomban szereplő név az valós, mert tudom hogy egy ilyen nevű lánnyal akart ismerkedni de állítólag a lánynak nem kellet. És külsőleg meg a modora hasonlít az enyémre. Láttam, beszéltem vele)

2012. nov. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!