Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ilyeneket?

Miért álmodom ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, aki tényleg csak barát, sosem tetszett különösebben. Viszont az utóbbi másfél hétben 3-szor is vele álmodtam, mindezt teljesen random, se előzmény, se utóhatás. Az álomban mindig ültünk valahol és beszélgettünk, meg sokszor megöleltük egymást. Az ölelések nagyon jók voltak, melengető érzés volt közben, de egy idő után mindig eltoltam magamtól, hogy ne szeressek bele. Egyszer pont egy ölelés közben ébredtem fel és nagyon rossz érzés volt, hogy ez mégsem a valóság. Ezt hiányolom tőle? Vagy miért álmodok ilyeneket?

2021. nov. 7. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Így dolgozod fel a mindennapi stresszt.
2021. nov. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tudat alatt többet érzel iránta mint barátság
2021. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%

Utolsónak van igaz ,szerintem. Az hogy így felkavar , hogy éjjel kilépés vagy ide irkálni stb...

Halkan megjegyzem , nő férfi barátság nincs...

40f

2021. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!