Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ilyeneket, úgy...

Miért álmodom ilyeneket, úgy felkavarnak?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 napja olyan emberekkel álmodtam akik régen nagyon kedvesek voltak nekem, de eltávolodtunk egymástól.

De ezek nem akármilyen álmok, ezek gyönyörűek, már így nem nagyon tudnám leírni de borzasztóan szépek, minden reggel sírva keltem az örömtől,nem az éjszaka álmodom őket hanem kb 6 felé fel ébredek egy kicsit, aztán amikor visszaalszom és amikor másodszorra is felkelek tisztán emlékszem mindenre mintha csak ott lettem volna.



2013. aug. 1. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"olyan emberekkel álmodtam akik régen nagyon kedvesek voltak nekem"

Töredezettségmentesít az agyad. :)

Az álmok valójában nem jelentenek semmit. A tudomány jelenlegi állása szerint az álmok (elsődleges) funkciója az érzelmek feldolgozása. Ennyi, semmi több.


"kb 6 felé fel ébredek egy kicsit, aztán amikor visszaalszom és amikor másodszorra is felkelek tisztán emlékszem mindenre mintha csak ott lettem volna."

Ismerős... Szinte minden reggel 5-6óra környékén felébredek egy fél órára, felkelek, majd visszaalszok.

Jó neked, hogy te ilyenkor szépet álmodsz. :)

2013. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2013. aug. 1. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem álmodtál róluk, és most pedig dömpingszerűen, akkor az biztos, hogy okkal van. Vagy valami eszedbe jutatta ezeket a távoli embereket, úgymond beindította a láncreakciót, és most tömegesen törnek fel az emlékeid, és kerülnek a megfelelő 'boldog szép idők' cimkével a helyükre, akkor nincs vele dolgod, ez most csak a fényképek beragasztgatása az albumba. Vagy belső indíttatásból jönnek éppen most a felszínre, üzenve, hogy nagyon kedves emberek tűntek el az életedből, tessék csinálni valamit, most még lehet.

Az normál, hogy visszaalvásnál jönnek a legtisztább álmok, mert akkor már nem alszol mélyen, elég éber a tudatod, így sokkal jobban emlékszel.

2013. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó neked hogy szépeket álmodsz.ez ne kavarjon már fel.én minden nap halállal álmodok.
2013. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!