Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ilyeneket?

Miért álmodom ilyeneket?

Figyelt kérdés

Múlt éjszaka volt egy nagyon dúrva rémálmom. Egy nagyon lerombant gyermekotthonban vagy kórházban voltam, ahonnan nem találtam a kiutat. A környezet kb olyan volt mint a Silent Hill c. filmben.

Próbáltam kijutni, de nem tudtam. Minden sarkon ahol befordultam egy-egy ember volt akik felkötötték magukat. Többségben lányok akiknek a hosszú hajuktól nem látszott az arcuk. Benyitottam egy szobába ohol torz arcú emberek voltak.

Nagyon féltem, be voltam pánikolva végül sikerült felébreszteni magam.

Egyébként a labirintusban eltévedés gyakori motívum. Máskor elöntötte a víz és megfulladtam, rám omlott plafon vagy a falak nyomtak össze.


2014. ápr. 11. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert olyanokkal szórakoztatod magad, mint a Silent Hill film. Ezért.
2014. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első. Ott a pont.

Ostoba filmeket nézel, aztán csodálkozol, hogy nincs egy nyugodt éjszakád. Gratulálok..

2014. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!