Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami magyarázat van az álmomra?

Valami magyarázat van az álmomra?

Figyelt kérdés
Álmomban összeverekedtem egy barnamedvével és egy szürke farkassal. A végén az állatok kifáradtak és meghunyászkodtak. Mondhatni behódoltak. Van ennek valami jelentése?

2021. nov. 9. 16:14
 1/2 Grimfox ***** válasza:
86%

Van, legalább is nagyon nagy valószínűséggel van. Ez vagy a jelenre, vagy a közelmúltra vonatkozó álom. Sikerült megzaboláznod két olyan tulajdonságodat, amelyeket a medve, és farkas szimbolizál. Sajnos több dolgot is szimbolizálhatnak, így azt nem tudom megmondani, min kerekedtél felül pontosan. A medve a hirtelen dühöt, de a lustaságot is jelképezheti, és a korlátok nélküli erőt(oktalan erőfitogtatás). A farkas falánkságot, magányt is jelenthet(főképp ha álmodban egyedül van), de lehet bizonyos félelmek szimbóluma is.

Vizsgáld meg a jelenlegi, és a közelmúltban bekövetkezett változásokat az életedben, amik azt igényelték, hogy erőt vegyél magadon, vagy túrtőztesd magad. Az állatok legyőzése, míg be nem hódolnak azt jelenti, hogy nem egyszerűen felülkerekedtél ezeken a dolgokon, hanem a szolgálatodba állítottad őket.

2021. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nyerő szériában vagy/voltál. valami összejött, valami sikerült neked. tehát valami nagy, amit nagyon szerettél volna, lehet,hogy sok energiát is feccöltél bele; tehát legyőzted az akadályt, egy feladatot.
2021. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!