Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi feltevésről?

Figyelt kérdés

Miszerint hogyha emlékszel az álmodra amikor felkelsz, akkor az nem egy álom volt, hanem egy üzenet.


[Sajnos kénytelen vagyok ezotéria témakörbe tenni a kérdést az álom miatt, de nagyon remélem, hogy kapok 1-2 érdekes véleményt.]



2021. nov. 17. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Emlékszel az álmodra = üzenet összefüggés olyan, mint a nem emlékszel az álmodra ezért az üzenetet törölték.
2021. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor emlékszel, ha álom közben ébredsz fel. Szerintem jobban megmaradnak azok az álmok, ahol valamilyen a személyiségünk számára fontos dolog történik benne. Ilyen alapon mondhatjuk, hogy üzenet, a tudattalantól saját magunkról, a megoldandó problémáinkról, vagy ami nyomaszt minket.
2021. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
76%
Minden álomnak van jelentése, nem csak annak, amire emlékszel. A különbség az, hogy amelyikre emlékszel, azt van esélyed megfejteni. Általában csak azokra az álmokra emlékszel, amikből felébredsz. Pedig éjjelente 3-4 alkalommal is álmodsz, van hogy többször. Amelyikből felébredsz, arra sem feltétlen emlékszel. Ettől még volt jelentése, vagy nevezheted üzenetnek. Ami elég mély nyomot hagy benned, hogy felébredj belőle, és emlékezz rá, azokat tudod csak megfejteni. Valójában ezek azok, amik lényeges dolgokat rejtenek, pont ezért hagynak erős benyomást. Ha nagyon el vagy havazva olyan dolgokkal, amikre figyelned kellene, de nem vagy tudatában, az az álmaidban fog megjelenni, és gyakran fel fogsz ébreni éjjel, mert többször fogsz olyat álmodni, ami olyasmit jelent, amivel komolyan foglalkoznod kellene. Egy időben például inszomniás voltam, és ha el is aludtam, felkeltem, amint álmodtam valamit. Elég nyomasztó, és mély benyomást keltő álmaim voltak. Amikor altatót kezdtem szedni, az álmok akkor sem maradtak el, csak látszólag egybefolytak, és reggelre összegyűlt egy rakás random álomkép. Amint csökkent a pszichés terhelés, megoldódtak bizonyos problémák, az ilyen álmok is elmaradtak.
2021. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor is üzenet ha nem emlékszel rá. Vagy szerinted az állatokban fénylő spirituális testvéreink nem fejlődnek míg alszanak?
2021. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!