Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz, hogy ha valakivel...

Az igaz, hogy ha valakivel álmodsz, akkor az illető gondol rád? Vagy netán, hogy ő is veled álmodik? (ilyen telepátiás dologra gondolok).

Figyelt kérdés
Légyszi,csak komoly válaszokat írjatok!
2010. szept. 5. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem. ennek semmi alapja nincs. Az álom nem más, mint a hipnagóg területekre kivetült, agyban keletkező gondolati képek, amik kiélesednek, és valóságnak tűnnek. A környezet az álomban attól függ, milyen a környezet ott, ahol alszol. Nyilván, ha hideg van, fázol, akkor nem fogsz egy trópusi parton álmodni, ahol majd megsülsz. Max. akkor, ha bekapcsolva hagytad a fűtést.


Szóval, a válasz nem. Nagyon sokat foglalkozok álmokkal. És alapvetően ezoterikus a felfogásom, de ennek nincs köze sem ahhoz, hogy rád gondol valaki, sem a telepátiához. Ez egy szimpla mende-monda, mint az, hogy azért csuklasz, mert rád gondol valaki.

2010. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem.

Rengetegszer álmodom valakivel (egy férfi), de biztos, hogy nem gondol rám, mivel kiegyensúlyozott házasságban él.

2010. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nem igaz.De talán jobb is így,mert ha egy ellenséged rólad álmodna,akkor te is róla álmodnál és ez rossz feeling lenne.A telepátia kb. olyan mint a hibernálás: csak elméletben létezik.
2010. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már olyan, hogy azzal álmodtam, aki aznap szintén velem álmodott.

Vagy megálmodtam a történéseket.


- Szerintem nincs kizárva.

- Hisz nem tudhatod biztosra, hogy az illető nem gondol rád, ill. nem álmodik rólad. És ebben akkor se lehetsz biztos, ha megkérdezed, hisz nem emlékszünk minden álmunkra.

- És mi számít annak, hogy gondolsz valakire? Szerintem már az is az, ha csak átfut, az agyadon a pillanat töredéke alatt mondjuk az illetőnek csak a neve vagy az arca villan be.


Az biztos, hogy nincs tudományosan alátámasztva, hogy igen, de a nem se.

2010. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!
2010. szept. 5. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

10:50

Amerikában már hibernáltak le emebreket Los Angelesben láttam eg dokumentumfilmet, csak még nem tudják hogy fogják őket életre kelteni XD

2010. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Igy van,ez a probléma.Bármit le lehet fagyasztani,egy hal felébred a kiolvasztás után,de az emberi test azért bonyolultabban működik mint a hat teste.
2010. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok félreérthető ingerek, amelyeket egy személy a maga módján sokféleképpen értelmezhet. Az álmok jelentőségét azonban az álmodó szemléletmódja, s nem az álom tartalma határozza meg.Az álmokról és az agyunkról szóló egyik könyv megjegyzi: „ Alvás közben nem az álmodás a legáltalánosabb elmebeli tevékenység, hanem a gondolkodás. Az alvás közbeni gondolkodás nem furcsa, és nem velejárója az érzékcsalódás. Általában mindennapos dolgokkal, gyakran a tegnap vagy a holnap életszerű eseményeivel foglalkozik, és rendszerint hétköznapi, alkotásképtelen és ismétlődő.”
2010. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél telepátiás adottságokkal van megáldva, igenis megtörténhetik, hogy álom formájában jutnak el egymáshoz az üzeneteik.Ha ismered közelebbről azt a bizonyos személyt, talán tudhatod azt is róla, hogy meg van-e áldva ilyen képességekkel, Pl. hallgat-e megérzéseire, hisz-e az ilyesmiben. Mert ha spirituálisan ennyire nyitott (rólad nem kell kérdeznem, mert kérdésed által nyilvánvaló ,hogy az vagy)könnyen megeshetik, hogy azért álmodsz vele, mert gondolatait feléd irányítja, amelyek álomként jutnak el hozzád.
2010. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. szept. 13. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!