Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha én valakivel álmodok akkor...

Ha én valakivel álmodok akkor az azt jelenti, hogy ő is velem álmodik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár kitudja megeshet, hogy ugyanakkor álmodtok egymásról, de ez csupán véletlen.

Az álmokkal nem lehet megjósolni a jövőt se kideríteni mi voltál másik életedben :D Se semmi ilyesmi, oké?:D... A tudatalattidban lejátszódó dolgok, amit álom formájában feldolgozol, illetve ugye vágyálmok...:d

2011. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne. De szinte biztos hogy nem.
2011. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De megeshet hogy ő is veled álmodik.
2011. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Erről ne is álmodj. :)
2011. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet, csak éppen a másik fél nem emlékszik rá. Senki nem tudja pontosan, mikor mit álmododtt és kivel :)
2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem túl nagy az esélye. Még ha véletlenül mindketten egymásról álmodtok, akkor is biztos, hogy nem ugyanazt.
2011. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem azt kérdezte, hogy lehetséges e, hanem h azt jelenti e. Az is lehetséges, hogy miközben én fél lábon csukott szemmel ugrálok, addig egy majom is azt csinálja Ázsiában.


A kérdésre a válasz, hogy NEM, nem azt jelenti!

2011. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :D
2011. jún. 13. 14:38
 9/17 3rdeye ***** válasza:
100%
előfordul, hogy igen. mivel alváskor nincs a lelked a testedben, ezért könnyen találkozhattok ezen a síkon - ekkor van az, hogy pl. ugyan azt álmodjátok, ilyesmi. egyébként próbáld ki: régebben csináltam olyat hogyha nem tudtam aludni, akkor erősen egy adott személyre gondoltam, jó értelemben - tehát jó energiával - és ő velem álmodott, jó móka volt :)))
2011. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, saját magad cáfoltad meg 2 soron belül. Ha alszol, akkor a lelked nincs a testedben, ezért találkozhatsz a másikéval. Ha nem tudsz aludni (tehát a lelked a testedben van), erősen gondolsz valakire, majd ő veled fog álmodni. Tulajdonképp hogy álmodik veled, hogy találkozik a lelkeddel, ha a tied épp a testedben van? Paradoxon.
2011. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!