Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Lent.

Mit jelenthet ez az álom? Lent.

Figyelt kérdés

egy ismeretlen fiúról álmodtam. még sosem láttam. de annyi volt a lényeg, hogy jött vele egy csaj, aki azt hitte, hogy jár a sráccal,de a srác aztmondta, hogy nem. nekem nagyon bejött a srác és neki is én. egyszercsak adott egy puszit a srác arcára a csaj, és erre én meg megcsókoltam, de nem tiltakozott. aztán kiakadt a lány, és felkeltem.


Mi lehet ennek a jelentése?

sem a lányt sem a fiút nem ismertem.

15L


2010. szept. 5. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kööönyörgőőőők :'( Kedves kérdező... ne képzelj minden álomba jeleket. Ez egy szimpla álom volt, nem egy üzenet. Vannak álmok, amik hordoznak rejtett üzeneteket, de akkor azokat, ott és akkor fel fogod ismerni.
2010. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy mandulagyulladásod lesz 1 héten belül.
2010. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én is álmodtam egy tök ugyanilyet.Még kis pisis negydikes lehettem(általánosban XD)és hirtelen bemotorozott a suliudvarra egy kész szőke herceg, vagy 16 éves,akkori férfiideálom XD

A barátnőm ismerte meg minden,és folyamatosan bszélt hozzá,de Ő csak rám figyelt,aztán megcsókolt >w<

ÉS hogy mit jelentett?Semmit,de nagyon kellemes élmény volt ^^

2010. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

közvetíti egy nagy vágyadat: hogy szerelmes szeretnél lenni.

Ennek az álomnak nincs szimbolikus jelentése. Csak egy vágyálom.

2010. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsónak nagyrészban igaza van:D
2010. szept. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!