Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megrázó álmom volt. Mit jelenhet?

Megrázó álmom volt. Mit jelenhet?

Figyelt kérdés
Temetés volt. Előtte elloptam valamit egy eltemetett halottól. Hát minek az már neki nem? De ami ezután történt az igazán durva volt. Arra kényszeritettek hogy ráfeküdjek egy rothadó halottra, azért le volt takarva valami lepellel. De nagyon féltem, és persze undorodtam tőle, és nem akartam megtenni. De muszáj volt. Ha valaki tudna ezt ártelmezni, az jó lenne. Mit jelent egy eltemetett-től ellopni valami értékesnek tűnőt? Ja, és azt mondták hogy meg kell tisztelnem a halottakat, ezért kényszeritettek és azt mondták hogy élő embernek kell ráfeküdnie a rothadó halottra, mert ez igy tiszteletet mutat. Utána, megtettem és még durvább dologra kényszeritettek. A halott elő jött, és mindenkinek adnia kellett neki az élet erejéből. Nem emlékszem arra már hogy hogyan. De a végén nagyon undoritó lett az egész. Valami rothadó folyadékokat is láttam. Volt már hasonló álmom, akkor amikor lemostak egy friss halottat, és kézről kézre adtuk át egymásnak, mint egy szertartás, és mikor én következtem, rám szóltak, hogy el ne ejtsd.

2021. nov. 28. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A halott esőt jelent. Éjszaka pedig esett.
2021. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit nem tudsz elfogadni, elengedni ahalállal, elmúlással kapcsolatban. Az ezzel kapcsolatos voszolygásaid, elutasításaid, félelmeid jelenhetnek meg ilyen szimbolikus formában. Illetve valamiféle negatív lelkiállapot, rossz élethelyzet is lehet a háttérben.
2021. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi. A lelkiállapotom nagyon semmilyen, és rossz élethelyzet is stimmel. Valami átvitt értelmű lehet az egész. Például mostanában úgy érzem magam mint egy élő halott, a lelkemet nem érzékelem ráadásul. Úgy érzem a lelkemet lerombolták teljesen, kihaltnak érzem magam. Pedig nem ilyen vagyok, tele voltam örömmel, jókedvvel, mindenen nevettem, de annyira kiszivták belőlem ezeket, - a családom- akik többször rámförmedtek, csak azért mert nevettem. Mert ők már rég nem tudnak sem örülni, sem nevetni, ezért nekem sem szabad. Nagyon-nagyon mérgező emberek között kell élnem. Addig szorongattak lelkileg, amig végül kihalt belőlem minden ami voltam. Nem csodálom, hogy ilyeneket álmodok.
2021. nov. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!