Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon rossz.27 évesen...

Ez nagyon rossz.27 évesen sírva ébredek?

Figyelt kérdés

Elég gyakran álmodom ugyan ezt. A lényeg, hogy otthon vagyok, bent a házba, s ha ki akarok menni valamelyik ajtón egyszerüen nem enged ki valaki. Nyomja az ajtót és nem enged ki, ha meg nagynehezen sikerül kijutnom, akkor meg az ajtó magátol bevágódik. És soha senki nincs ott. Viszont tegnap egy olyan ajtót szerettem volna kinyitni, ami előtt volt egy tükör. Az ajtót nagynehezen sikerült, kb 60 fokig kinyitni, meg kellett tartsam az ajtót, hogy a tükörben lássam ki van ott. És láttam egyszer egy nőt, másodjára is láttam valakit csak már rá nem emlékszem. Kétszer sikerült megtartanom az ajtót /amit iszonyatos erővel huztak vissza/ két embert láttam. Aztán felriadtam. Tudom hogy egyiket sem láttam még soha. Annyira íjesztő hogy 27 évesen sírással kelek éjszaka. Aztán meg nem is tudok vissza aludni, mert fázok, ráz a hideg, és ömlik rólam a víz.

Mit tudok ezek ellen az álmok ellen tenni?


2010. szept. 6. 14:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja a legborzasztóbb az volt, mikor sikerült kijutnom az ajtón, aztán ez a valaki, vagy valakik nagyon mérgesek lettek, és az ajtót ki-be csapkodták utánna, de valami iszonyatos gyorsasággal, és hatalmas dörömböléssel. Már nem tudom mit tegyek hogy ne álmodjak ilyeneket. Teljesen ki tud készíteni.
2010. szept. 6. 14:47
 2/11 orsybaba88 ***** válasza:
100%
szerintem van valami probléma az életedben, mai az álmaidban is megjelenik, és nem hagy nyugodni. ezt a dolgot kellene rendbe tenni, és a rémálmok is megszűnnek. ha biztosan nincs ilyen konfliktusod, akkor elalvás előtt próbálj ellazulni. ha hiszel az ilyesmiben, vegyél egy álomhálót. ez állítólag elfogja a rossz álmokat és te pihenhetsz nyugodtan. végezhetsz relaxációs gyakorlatokat is. gondolj arra, h a mindennapi gondokat elűzöd esténként, ürítsd ki az elmédet. ne egyél sokat lefekvés előtt min 3 órával, max igyál egy kis meleg tejet. vagy valami nyugtató hatású gyógyteát, pl kamilla. remélem segítettem!!
2010. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hú hallod,most komolyan borsódzik a hátam :O

húúúú.....hallod,figyu én nem vagyok benne ebben az ezotériában meg az álomfejtésben,de hallotam 1-2 dolgot és

vagy két szellem megszállt téged és őket látod az állmodban és valamit ez jelenthet(ha tényleg megszálltak).Vagy próbáld az életedre kivetíteni ezt az álmot pl a ház =korlát és ki akarsz szabadulni a korlátok közül de 2 ember megakadályoz ebben,és ha kiszabadulsz akkor mérgesek lesznek,de ez csak egy példa,Sok sikert kívánok és remálem lesz valami megoldás....Nagyon remélem!

2010. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

HU Most jól meg nyugtattál.

Mindenesetre próbálok nem gondolni ilyenekre, mert félek, hogy bekattanok

2010. szept. 6. 20:22
 5/11 A kérdező kommentje:

Mellesleg tavasszal készülünk a párommal a különköltözésre.

Anyukám marad a házban. Apukám 3 éve nincs közöttünk.

2010. szept. 6. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Kétféle jelentést látok az álmodban:Egyik az,hogy úgy érzed,nem tudsz szabadulni egy élet helyzetből,pedig nagyon szeretnél.Igazából a saját félelmeid miatt maradsz ennek a helyzetnek a foglya.Talán segítene,ha erőlködés helyett inkább több bátorsággal,könnyedséggel,rafinériával próbálnád megoldani a szorongató helyzetedet.Ne hagyd,hogy a félelmeid összezavarjanak.


Másik lehetőség az,hogy valami negatív energiák,vagy szellemek vannak a házban és ezek idézik elő ezeket az álmokat.Ez ellen hatásosak az imák és a tértisztítás.Elég lehet,ha egy füstölővel végigjárod a házat és imádkozol ,hogy a rossz energiák eltávozzanak.

2010. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én az utolsó előtti válaszoló vagyok, azt is olvassstam,hogy a szellemek nem bántanak (nem tudnak bántani) csak pl úgy,hogy rosszul leszel,vagy ha női szellem szállt meg akkor undorodsz a nőktől(sexuális téren) meg ilyesmi,ja és ezeket lehet kezelni,ha átmegy a túlvilágra a szellem,de ez csak akkor lehetséges ha ő is akarja,van egy jó könyv erre -->A Holtak köztünk Járnak,ngyon érdekes és sok érdekes dolog van benne,ha tényleg mégjobban megrémítettelek akkor boccs :(
2010. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj segitséget például pszihológustól/pszihiátertől.

Azok az álomlátók, akik azt állítják, hogy különleges ismeret birtokában vannak, valójában nem jóslást vagy más spiritiszta gyakorlatokat alkalmaznak? Ha igen, Isten Szava elítéli őket. „Ne találtassék te közötted, a ki . . . jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló; se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző; mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli” (5Mózes 18:10–12).

2010. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na álmodsz még ilyet??Mi történt azóta??Az utolsó válaszolonónak üzenem:igazad van,de miért teremtette ezeket az ISTEN hát nem azért ,hogy használjuk??(várom mind kettőtök válaszát!!!)
2010. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hál Isten nem álmodtam azóta ilyeneket, mindenesetre azt tudom, hogy minden akkor kezdődött, amikor apukám meghalt 3 éve. Ritkán vannak ilyen álmaim, kb. 2-3 havonta, de azok aztán olyan ütősek, hogy utánna nem tudok aludni. Azt nem értem még, hogy olyankor miért jég hideg a testem és csuron víz.
2010. szept. 11. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!