Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek letezik ez a fiu...

Szerintetek letezik ez a fiu az almombol?

Figyelt kérdés
Tokeletes volt,szamomra..Mintha a nagy ot lattam volna.Azt mondjak,hogy ha valakivel almodsz es nem ismered,akkor is valoszinu hogy lattad mar valahol.Pld utcan,varosba stb.Lehetseges ez?
2010. szept. 6. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen álmom. Azt mondta, nem érinthetem meg, még nem. Aztán a következő kocka az volt, hogy szeretkeztünk.
2010. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Én vagyok az! ;)
2010. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
anyu mesélte, hogy kb 17 éves korában azt álmodta, hogy a városban járkált és összetalálkozott a barátnőjével, aki bemutatott neki egy fiút...kb 8 év múlva megtörtént ugyanez :D tök félelmetes volt, mikor mesélte, hogy mikor meglátta a fiút, már tudta a nevét meg minden :D
2010. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, csak lánnyal. :D Szép volna, meg minden, de úgyis csak álom maradt.

Volt már nem egy furcsán valóságosnak tűnő álmom, de végeredményben mindre csak a képzelet játékaként tekintek.

2010. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy létezik,elég valakit csak egy pillanatra látnod az agyad rögzíti,de te már nem emlékszel rá.De az is lehet,hogy összeválogatott ideálról van szó,a tökéletes férfira vágysz mélyen belül.Ahogy minden nő.

Ha létező személy akkor az esélye annak hogy találkozzatok: 0.01%

2010. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az okát ennek a megálmodásnak nem irom most le ide. Ugysem hinnéd el. Ahhoz, hogy megérthesd, előbb még sok sok dolgot meg kell értened. Tudod a suliban sem diplomamunkával kezdik a tananyagot.

Elégedj meg annyival, hogy nagyon is jól gondolod!

2010. szept. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már a "nagy Ő"-vel, akit álmomban láttam, magára az álomra nem emlékszem, csak mikor igaziból megláttam, tudtam, h Ő az.


Hosszú kapcsolat lett belőle, (7év) de vége lett, valahol azt is éreztem, h ennyit tudtunk adni egymásnak, és el kell engednünk egymást.


Azóta van másik "nagy Ő", egyelőre Ő marad:)


Nekem vannak így barátságaim is, meglátok valakit,és tudom, h ismerem valahonnan, és tudunk egymáson segíteni, valamiért közünk van egymáshoz.

2010. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ird le az okat,kivancsi vagyok.
2010. szept. 7. 12:41
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja,velem is volt igy....Meg neha ranezek valamire,es beugranak kepek,de nem tudok veluk mit kezdeni.Akar egy helyszin legyen,meg sosem jartam ott,de ismeros es tudom mi merre van.Vagy akar egy szint latok,csomo kep ugrik be.Milehet ez?
2010. szept. 7. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Deja-vu.


[link]

2010. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!