Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Miért...

Mit jelent ez az álom? Miért vonz az, akitől félek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy szép nyugodtan üldögéltem egy hintában, megláttam a szomszéd kisgyerekeket, akik titokban csókolóztak. Utána odakerültem valahogy egy asztalhoz, és más városba, és beszélgettem mindenféle üzleti dolgokról velük, majd az egyik férfi elhívott beszélgetni külön...beszélgettünk, azt hittem, meg akar csókolni, aztán elkezdte szívni a nyakam(?), én menekülőre fogtam, hirtelen saját lakhelyemen találtam magam a temetőnél, menekültem, ő követett, majd jött egy autó és én elbújtam, majd tovább menekültem. Vonzott a pasi, de mégis futottam, majd jöttek kutyák is, és elkezdtek k is kergetni, és harapták a lábam...nagyon rossz volt az álom, de azóta a férfi arcát nem tudom kiverni a fejemből, félek tőle, és mégis vonz...
2010. szept. 6. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Még most ugrott be, hogy az álmomban menekülés közben betértem valami ismeretlen helyre(nem tudom, valami étterem féleség lehetett)ott volt pár barátom, vérzett mindkét kezem, vágott sebek miatt(azt nem tudom, h kerültek oda), nem akart elállni a vérzés, de mintha nem is vwették volna észre, hogy bajom van...
2010. szept. 6. 20:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég kaotikus álom.A csók kétszer is előkerül,a nyakszívás,tulajdonképpem ez a kettő ami egy kamaszlány erotikus fantáziájában leginkább jelen van.A baráti társaságodban talán nem kapsz akkora figyelmet amilyet szeretnél,nem tudsz velük igazán őszintén beszélni magadról,és lehet hogy senkivel.

A férfi a férfit jelenti azért vonzódsz hozzá mert egy élményed volt vele amit erős érzelmek kísértek.A negatív érzelmek rohanás,kergetés,elbújás,ezek jelenthetik a bizonytalan időszakot az életedben.

2010. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reakció?Ha nem vagy szűz tini lány,az azt jelenti hogy nem vagyok gondolatolvasó,de ettől még lehetek zseni.
2010. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfi valamit tudat alatt jelképezhet. Valami olyasmi dolgot, ami jó benyomást kelt benned, de kicsit még is tartatsz tőle. Pl mint randi előtt.

Állat harapása az álomban: féltékenység.

Hinta: Választás két dolog között.

De a csók lehet egyszerű vágyálom is.

Szerintem tudat alatt kéne megfejtened. De azt is vedd számításba, hogy kire hasonlíthat a férfi, vagy milyen arca volt, szomorú, vidám. Ezek fontos részletek...

2010. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

A férfit soha nem láttam élőben, nem volt se boldog, se szomorú

2010. szept. 8. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel úgy tűnik, hogy az álmok főként az agyban keletkeznek, nem ésszerű azt gondolni, hogy különleges üzenetük van számunkra. Úgy kell tekintenünk ezeket, mint az agy egyik normális funkcióját, amely segít egészségesen tartani azt.
2010. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán még próbáld azt megfejteni az arccal kapcsolatban, hogy hasonlított-e valakire, vagy teljesen ismeretlen volt-e.
2010. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nem hasonlított senkire az ismerőseim közül.
2010. szept. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!