Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Magyarázat van rá? Nem nagyon...

Magyarázat van rá? Nem nagyon értem. Minden válasz érdekel.

Figyelt kérdés
Egy jó ideje terhes nőkkel és újszülöttekkel álmodom. Egy hete kb. az édesanyám és a húgom volt egyszerre terhes kisfiúkkal az álmomban, én pedig szó szerint hisztiztem, hogy bezzeg az aki nem akar gyereket annak összejön, nekem meg nem. ( márciusban volt egy vetélésem de azóta nem foglalkoztam ezzel a témával, mert sajnos van más egyéb eü problémám). Nem olyan rég megszületett még a legelső ex- szerelmemnek a lánya, aznap éjjel velük álmodtam. Előtte pedig azt álmodtam, hogy ott ahol most élünk a párommal (minden részlet stimmelt, nem volt benne semmi nem odaillő) jövő nyár van, megyünk a kocsihoz és kérdeztem tőle, hogy hozza-e Kingát, mert én viszem Máté-t. Indultunk nyaralni. Kinga és Máté lesz majd egyszer a gyermekink neve. Valaki tud valami épp eszű magyarázatot?
2010. szept. 8. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok félreérthető ingerek, amelyeket egy személy a maga módján sokféleképpen értelmezhet. Az álmok jelentőségét azonban az álmodó szemléletmódja, s nem az álom tartalma határozza meg.Az álmokról és az agyunkról szóló egyik könyv megjegyzi: „ Alvás közben nem az álmodás a legáltalánosabb elmebeli tevékenység, hanem a gondolkodás. Az alvás közbeni gondolkodás nem furcsa, és nem velejárója az érzékcsalódás. Általában mindennapos dolgokkal, gyakran a tegnap vagy a holnap életszerű eseményeivel foglalkozik, és rendszerint hétköznapi, alkotásképtelen és ismétlődő.”
2010. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisminden válasza:

Az én számomra úgy tűnik, hogy a kérdésedben van a válaszod is "márciusban volt egy vetélésem de azóta nem foglalkoztam ezzel a témával".

Az hogy nem beszélsz róla, vagyis úgy gondolod, hogy nem foglalkozol vele, még nem jelenti, hogy a tudattalanod nem foglalkozik vele.

Mind amellett, hogy tökéletesen egyetértek az előttem szólóval, a személyes véleményem az, hogy nagy az esélye annak, hogy a gyerektéma igenis nagyon foglalkoztat, és ez jelenik meg álmaidban.

2010. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit leírtál annyira logikus,hogy a leírásod maga az épeszű magyarázat.Röviden: gyereket szeretnél,a gyerek foglalkoztat hiába nem gondolsz ébren rá,ott van benned és ez nem is fog eltűnni.Kinga és Máté egy vágyálom,a gyerek(ek) akarása.A vetélés csak jobban felerősíti ezeket az álmokat.A gyerek hiánya erősebb benned,mert tudod hogy gyerekednek kéne lennie,és még sincs.A természet igazságtalan volt mert elvette tőled azt,ami a tiéd a teremtés legfőbb jogánál fogva.
2010. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kriszti83 ***** válasza:
Ébren és tudat alatt is mindennél jobban vágysz gyermekre/gyermekekre. Attól még hogy nem beszélsz róla, nagyon is foglalkoztat, ezért álmodsz ilyeneket.
2010. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek születése mindig új lehetőségeket, kilátásokat, tervet jelent. Ha álmodban gyerek születésénél vagy, az jó jel.

Szerintem elképzelhető, hogy a jövő egy bizonyos részét álmodtad meg, ez úgy is kiderül előbb-utóbb.

De az is lehet, hogy csak vágyálom, hogy gyereket szeretnél.

Gondold végig magadban :)

2010. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ahogy végig gondoltam amit írtatok, igazgatok van. Végül is imádom a gyerekeket nagyon is. Igen nagyon szerettem volna gyermeket akkor és képzeljétek el körülöttem mindenki terhes a barátnőim és a kolléganőim is. Csak én nem!!! Na se baj.......Azért nem adom fel, ha egyszer egészséges leszek, akkor újra rám kacsinthat a szerencse.
2010. szept. 8. 20:02
 7/7 anonim válasza:
szorítok neked, és bízom benne, hogy hamarosan te is boldog anyuka lehetsz! én a terhességeim alatt a gyerekek nemét álmodtam meg, és úgy is lett. bár a fiamnál azt hittem, csak azért álmodom, hogy fiú lesz, mert a lányok után biztos tudat alatt fiúra vágyom, de nem! tényleg fiú lett! kívánom, hogy váljon az álmod valóra, és Kingával, Mátéval menjetek nyaralni! :)
2010. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!