Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehettek? Nem rövid a...

Mik lehettek? Nem rövid a válasz, és nem hosszú a magyarázat. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Gépezek az ágyban, és egyszer csak ránézek az ablakra, és kinyitódótt!!!! Magától!! valaki kinyitotta.. nem a szél az biztos...

és előbb meg kimentem wc-re és a wc deszka amikor pisiltem elrepedt...

Amikor meg mentem vissza, akkor meg a gépemről hiányzott az esc betű...

Aztá megszomjaztam a nagy ijedségben, ... kimentem az erkélyre és látom, hogy lent (8-on lakom), hogy lent (senki nem nyúlt hozzá) eldőlt egy bicikli.. prdig ki volt láncolva a villanyoszlophoz...

manapság nagyon sok ilyen dolog történik velem!!!!

segitsetek, félek!!:(

14/L


2011. júl. 18. 20:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem kamu, ami szerintem nem, akkor ez nagyon ijesztő, és erre mondom azt hogy ez nem csak a véletlen műve, bár mivel neked nyári szünet van így lehet unatkozol.. Na de a lényeg hogy kérd meg hogy mennyen el, hogyha ez tényleg szellem.. Ha nem az akkor meg nincs para, bár ezt nem tudom megválaszolni 14L
2011. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Ezek véletlenek, nem kell telerakni a nadrágot.
2011. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Szerinted az véletlen hogy eltűnik az esc gombom??

Biztos lábat növesztett és elfutott!!:/

2011. júl. 18. 20:38
 4/39 anonim válasza:

az komoly lehet :D én is akarok ilyet :D:D olyan mint egy filmben *-*.. lehet most ezt mondom és ha meg történne velem én is izélnék :D


15\f

2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
na ezt megmondtam -.-
2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:


Lehet szellem... nem vagyok 100%-ig benne biztos...

Max. 90%

De ha szellem is lenne, hogy tudnám elűzni??

2011. júl. 18. 20:40
 7/39 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valaki a családodból kiszedte az Esc gombot. Mert egy szellemnek ugyan mivel lenne nagyobb szüksége rá? Azzal akar menekülni?:D
2011. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Igenn???

Azt egyébként elfelejtettem hozzárakni, (bocsánat), hogy most egyedül vagyok itthon...

a szüleim + a bátyám elmentek bulizni...

2011. júl. 18. 20:44
 9/39 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Hát először kérd meg szépen, hogy menjen el, mert megijeszt amit csinál... Ha gonosz , akkor lehet kellene egy pap, vagy felkéne szentelni a házat.. De ez most kezdődött? és nem tudod hogy mivel vivhatad ki a haragját? (Mert elég haragosnak tűnik) Mit jelent az esc gomb? Kilépést? mert azzal is üzenhetett akár
2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat te magad okozod. Poiltergeist jelenség a neve, vagy mi. Nézz utána neten!
2011. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!