Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban az esküvőmre készülte...

Álmomban az esküvőmre készültem menyasszonyi ruhában voltam,de aztán megtaláltam önmagam holtan kikötve egy szobában ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ès tudtam,hogy a vőlegényem tette volt valami sötét és gonosz benne,de mégis akartam az esküvőt.

Nem értek ehhez az egészhez,de ha van összefüggés én 22 éves vagyok és egyedülálló.

És a ruhám gyönyörű fehér volt és piros pipacs virágok díszítették és hosszú azonos mintájú zokni volt rajtam nemtudom ennek mi értelme.



2022. jan. 8. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Megfognak erőszakolni
2022. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Ez tokre menő.
2022. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Jelentés akarsz keresni mert úgy izgalmasabb, pedig nincs semmi jelentése. Néztél egy filmet vagy olvastál egy cikket amiből egy részlet megragadt benned. Most ez jött elő az álmodban. Mindenki szokott hülyeségeket álmodni külső ingerek hatására.
2022. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!