Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban önmagam előtt ülök és beszélek is?

Figyelt kérdés
Olyanok mostanában az álmaim, mintha valóságban lennék. Múlt héten önmagam előtt ültem és azt mondtam magamnak, hogy figyeljed a jeleket legalábbis úgy szóltam magamhoz, ha így mondhatom. Most meg olyan volt, hogy szintén kívülről láttam önmagam, mintha másik embert látnék belülről és egy régen meghalt ismerősömet fogadtam a házamban, rendesen leültettem, ha így mondhatom hárman voltunk, mert szintén olyan volt, mintha kívülről láttam volna magam, mert kívülről is láttam magam, mint egy idegen és szintén beszéltem valamit, ezúttal nem hallottam mit mondok csak éreztem.
2018. febr. 1. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevés ismerősöd van, akivel beszélgets, ezért álmodban örülsz, hogy szóbaáll veled valaki.

Egyedüllét érzésének kivetülése.

2018. febr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Álmomban két kis macska voltam és játszottam egymással..." (Karithy Frigyes)
2018. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!