Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismétlődő álmok, hogy létezhet...

Ismétlődő álmok, hogy létezhetnek?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kiváncsi mit jelent az álom! Az ilyenbe nem nagyon hiszek. Viszont, hogyan lehet az, hogy kb 3 éve volt egy álmom és a semmiből megismétlődik? Soha eszembe nem jutott. Rengeteg minden változott az életemben, a gondolkodásomban. Az agyam, hogyan képes felidézni egy ilyen régi és jelentéktelen álmot? Annyi mindent kitalálhatna ahogy szokott.

Ráadásúl annak ellenére, hogy nem emlékeztem erre az álmomra így, hogy újra átéltem már emlékszem. Pont ezt álmodtam jó régen. Az agyam emlékszik. Én emlékszek rá valahol belül. Mégis ez így mi a halál? Haladni kéne az ilyen agyi kutatásokkal mert ez beteg ami egy fejben működik.

Azért leírom az álmom ha érdekel valakit.



Volt egy rémálmom amiben elmentünk a családdal nyaralni. Ahogy megérkeztünk a balatonra nagy vihar támadt és egy kisgyerek ellopta az egyik szatyrunkat. (8 éves kb.) Elkaptuk, de az anyja lelépet a cuccainkal. Utána megkerestem a szállásunkat. Volt benne egy nő az anyjával (középkorias viseletben). Volt egy férfi akinek nem volt hova mennie így segítettünk neki és beengedtük. Ezután visszentem a kocsihoz a családomhoz akik már kerestek. Utána visszakerültem a mostani ágyamba és álmodtam az álmon belül. Azt álmodtam, hogy az a fickó lefejezte a fiatalabb lányt aki a lakásban volt. Megijedtem és felkeltem. A lány hullája azonban az ágyam mellett volt. Tudtam, hogy itt volt és figyelt engem. Elkezdtem keresni a pillangó késemet a fiókomban, de nem volt ott. Ezután felkapcsoltam a villanyt. Az ajtót nem tudtam kinyitni, mert nem nyílt ki. Majd megláttam a fickót a késemmel és a kulcsal a szoba másik végén, ahogy engem néz. A szüleimnek akartam kiabálni, hogy itt a gyilkos, de nem tudtam hangot kiadni. Majd felkeltem.



2022. jan. 11. 05:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2022. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!