Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek, létezhetnek más...

Szerintetek, létezhetnek más dimenziók, és mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam,hogy egy ismeretlen valaki meghalt az utcán,össze volt trancsírozva,csupa vér volt,valami elütötte,majd felnéztem az égre,és annyit mondtam,segíts kérlek! nem számítottam,arra ki fog jönni, azt se tudtam,hogy hall-e valaki vagy sem,azt sem tudom,miért ,vagy kitől kérdeztem,majd meglepetésemre,egy földönkívüli hajó lebegett felettem,majd leszállt! Oda rohant a helyszínre,egy teljesen ember kinézetű ember,kinek az volt a furcsa kinézetében,hogy magasabb volt,mint egy átlag ember,szélesebbek voltak a vállai! ... tehát oda ment,ahol a baleset történt,majd egy óriási fényesség jött ki belőle,majd a halott embert,felélesztette teljes egészében,de a mentők elvitték,tehát túlélte! Lehetséges volna,hogy tényleg megtörtént,egy másik dimenzióban? Létezhetnek másik dimenziók,és esetleg az álmodás közben, kapuk nyílhatnak meg,melyeken keresztül,az ott lévő eseményeket látjuk?

Majd mikor elindult,hogy elmenjen,meg akartam szólalni,kérdezni valamit,mikor megállt és mielőtt kigondoltam volna a kérdésemet,ő már meg is válaszolta! A gondolataimnál,hamarabb válaszolt,mint amire számítottam, többször folyamatosan. Majd elment... azt akartam kérdezni,ki vagy te,de már válaszolta is,azt mondta, tudja mit akarok kérdezni,annyit válaszolt, te már azt tudod... arra gondoltam,hogy talán az akinek képzeltem,de mégsem voltam benne biztos,mert nem hasonlított arra akinek hittem,majd volt még 2-3 kérdésem,amire úgy szint hamarabb válaszolt,mielőtt azt meg kérdezhettem volna,de már nem emlékszem a végére.



2013. ápr. 5. 15:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Álmunkban is mindig egy spirituális síkra lép át az asztráltest, ahol az elméből hozva emlékeket/képeket stb. létrehoz egy nem fizikai világot. Ez az álom. Szerintem létezik több fizikai dimenzió is.
2013. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Yes és igazából ez nem álom volt,hanem valami más...
2013. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
-Nagyon szépen,meg kérek mindenkit,nem kérek rövid válaszokat,és nem kérek cinikus megjegyzéseket,nem kérek ,olyan választ,ami logikailag,alaptalan válasz. -Kísérletek folynak még napjainkban is,honnét származik az álom,mert nem tudják... Annyit tudnak,információ keveredés,de vajon,biztos ez? Hisz ez is csak egy állítás,egy elgondolás,a sok közül,és nincs bizonyíték rá! Bármi lehetséges,amit még nem vagyunk képesek tudományosan bizonyítani,tehát,végtelen elmélet lehet,ezért kérek meg mindenkit,tudományosan vezessétek le a válaszaitokat! Ezen kívül,elfogadok,hasonló álmok történetét,vagy bármi ami kapcsolódhat a témával! Akinek rossz megjegyzése van,vagy sértő, az inkább,meg se ossza velünk ...köszönöm!
2013. ápr. 5. 16:16
 4/28 A kérdező kommentje:
köszönöm az első két válaszadónak!
2013. ápr. 5. 16:17
 5/28 A kérdező kommentje:
2. válaszadó,mire gondolsz?
2013. ápr. 5. 16:19
 6/28 gungasam ***** válasza:

1.)Ilyen kérdésekből egy is sok..te mindjárt kettőt teszel fel.

".) Kevesebbet egyél vacsorára és nem véres balesetekkel fogsz álmodni.....

2013. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Már leírtam 2 priviben.

2013. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A privit köszönöm,ami azt illeti,nem kajálok olyan sokat,főleg nem lefekvés előtt! és még annyit,hogy nem nézek horror filmet,nem nézek véres dolgokat...
2013. ápr. 5. 16:53
 9/28 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti,hetente 3x nézem a tv t,de már volt olyan is,hogy egyáltalán nem néztem,egy hétig! Ebből adódóan,nem lehet,hogy olyat álmodjak,amit nézek is!
2013. ápr. 5. 16:56
 10/28 A kérdező kommentje:
Egyébként,a helyszín,álmomban ismert helyszín,de már féléve nem jártam ott!
2013. ápr. 5. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!