Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ilyet?

Miért álmodhattam ilyet?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az álom hogy egy rét szerű helyen megláttam apukám régi Opel Rekordját (már több mint 15 éve nem létezik az autó) és tényleg az volt a rendszáma ami és nagyon csodálkoztam mert egy szem rozsda nem volt a kocsin , pedig a valóságban már rohadt az egész amikor le adták. Így nézegettem a küszöbeit és kb gyári állapotú volt az egész mint amikor a szalonból kijön egy kocsi. Nagyon csodálkoztam.

Aztán úgy folytatódott az álom hogy már elmentek az évek és bontóba kellett adnom azt a kocsimat amit most nagyon szeretek (egy yarisról van szó). Nem emlékszem hogy miért kellett bontóba vinni de közlekedő képes volt az autó. Valami papírokat töltöttem ki és álmomba annyira sírtam hogy nem kaptam levegőt, emlékszem hogy megpróbáltam egyet nyelni de az se nagyon sikerült aztán fel is ébredtem, valahogy be van duzzadva a torkom . Hajnalba az álom előtt is felébredtem pár percre és akkor nem volt úgyhogy ez az álom óta van.

Ez mit jelent?



2022. jan. 13. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Megtörténhet az ilyen
2022. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!