Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hasi műtétről álmodni mit jelent?

Hasi műtétről álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmomban megműtöttek, de közben ébren voltam. Fájdalmat nem éreztem, csak ébren voltam. Az első operáció sikertelen volt.

Utána újrajátszódott az egész, és megint a műtét elején találtam magam, ami másodjára már sikerült.


Valaki tudna segíteni, hogy mit jelenthet? Aki tényleg ért hozzá...

A neten nem igazán találtam értelmesen megfogalmazott választ a rossz fordítások miatt.



2022. jan. 28. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Semmit. Csak egy szimpla rossz álmod volt. Az álmok nem jelentenek semmit.
2022. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Túlságosan a hasadnak élsz, ráadásul egészségtelen kajákkal tömöd, úgyhogy nem lesz egyszerű menet helyre hozni a berögzült rossz életvitelt. Sok próbálkozás lesz, mire a helyes irányba tudsz fordulni. Felül kell emelkedni az anyagiasságon, a haselvűségen és a lélek felé kell fordulni.
2022. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Félsz, hogy van valamilyen betegséget, ami miatt műtét lehet.
2022. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Sok egymással nem kompatibilis étel elfogyazstását vacsorára. Nálam akkor van ilyen, ha tejjel öblítem le a hagymasalátás pörköltet
2022. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
28%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2022. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gombanyo12 ***** válasza:
Nem lehet, hogy van valami egészségi problémád? Símán félsz egy esetleges műtéttől és ez jön elő az álmodban.
2022. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!