Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatosan álmodtam, de nem...

Tudatosan álmodtam, de nem emlékszem rá?

Figyelt kérdés
Tegnap elaludtam, és perceken belül csukott szemmel "álltam" és csak arra emlékszem, hogy akaratomra kinyitottam a szemem, és a tornatermünkben voltam. Mindent tisztán láttam, most is a szemem előtt a jelenet, amikor kinyitottam a szemem és ott voltam. Emellett még arra emlékszem, hogy talán valahol repültem, de ebben már nem vagyok biztos. Amire még emlékszem, hogy hajnali 4-re be volt állítva egy ébresztő, arra felkeltem, utána teljesen másról álmodtam. Lehetséges, hogy tudatosan álmodtam, viszont nem emlékszem rá? Vagy az ember ha tudatosan álmodik akkor emlékszik rá mindig? Valaki világosítson fel! :D

2022. febr. 11. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tudatosan kezdted, de elvesztetted a kontrollt. A tudatosra emlékeznél.
2022. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy elvesztettem a kontrollt, mivel életemben először volt tudatos álmom. De éreztem, hogy elkezdtem izgulni, amikor kinyitottam a szememet, mintha éreztem volna, hogy úristen sikerült. Köszi a választ :)
2022. febr. 11. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az elsőhöz! :) Gyakorolni kell. Minél izgalmasabb dolgokat akarsz majd csinálni álmodban, annál nehezebb lesz megtartani a kontrollt, de gyakorlással és könnyed hozzáállással menni fog. Végülis a saját fejedben kalandozol. :)
2022. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ezt hogy lehet gyakorolni?
2022. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jellemző többségében a kizökkenés, és felébredés. Te tovább aludtál, és csak egy pillanatra sikerült a tudatos álmodás.


Ha a tudatos Dani csatornáját nézed a youtube-on, ott ír egy technikáról, hogy hogy tudsz nem kizökkenni. Emlékeim szerint neki az vállt be, hogy forgott egyet maga körül, de már régen néztem,majd csekkold.

Most nézem hogy már tanfolyama is van. De régebbi videói között is néz körül.


https://www.youtube.com/watch?v=Vuz7gHxESks&list=PL6ZsPQCbR2..

2022. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* nézz körül
2022. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet gyakorolni, hogy újra és újra direkt lucid dream előidéző technikákat alkalmazol.
2022. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5

Áh, Dani Tudatost ismerem, olyan 3-4 éve néztem a videóit, amikor nagyon rá voltam kattanva erre a témára :D

2022. febr. 11. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Na akkor keresd meg azt a videojat, ahol arról beszél hogy zökken vissza a tudatos álomba. Ő a saját tengelye körül forog egyet.


Én is elkezdtem nézni de még mindig nem foglalkoztam vele komolyabban. Kéne már komolyabban is foglalkoznom a tudatos álmodással.

2022. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SZücsöm ***** válasza:
A leírásodból nem derül ki. Mint a tudatos álom neve is sugallja, tudtában kell lenned hogy éppen álmodsz. Ha tudtad hogy álmodsz akkor igen, tudatos álom volt. Ha nem tudtad akkor pedig nem.
2022. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!