Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ébredek fel mindig, ha...

Miért ébredek fel mindig, ha megpróbálok tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Tehát alszok, álmodok, rájövök, hogy álmodok, megpróbálok irányítani, úgy ahogy sikerül, viszont mielőtt teljesen összejönne, felébredek.
2021. jún. 28. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem mélyült el eléggé a dolog. Akkor tudatosul az álom,amikor már az ébrenléthez nagyon közeli fázisba érsz,így a tudatraébredés könnyen megy át felébredésbe. Gyakorolj és egyre jobban fog menni.
2021. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyanom volt tudatos álmodás közben az álmommba megtsérültem és egy ideig éreztem ébredés után is a fájdalmat ez mitől lehet?
2021. jún. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi #1!


Nem tudom #2, de én is voltam így, valami történt a mellkasommal, megütöttek/meglőttek, már nem tudom, de ahogy felébredtem, nekem is fájt még

2021. jún. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!