Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jàrt màr ugy valaki hogy...

Jàrt màr ugy valaki hogy àlmàba sikerült becserkészni valakit akit a valosàgban csak ismer?

Figyelt kérdés
minap történt, hogy àlmomba lefeküdtem egy ismerősömmel. aki történetessen a koleganőm és màsnap mikor talàlkoztam vele csak ez jàr a fejemben hogy ejj-ejj megvoltàl te huncut. Szinte leirhatatlan az érzés , öneki meg nyilvàn foggalma sincs semmiről.
2022. febr. 15. 06:02
1 2
 11/19 SZücsöm ***** válasza:

10 egy a baj. A pékség előtt való szimatolás/illatok nem lakatnak jól.

Ergo a vágyakozás megszüntetésére nem elég.

2022. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Dehogynem

Ugyanúgy érez mindent mint ébrenlétben

Nekem is volt ilyen

Utána jópár percig el kellett gondolkodnom hogy tényleg megtörtént-e olyan valóságos volt

Az elnyomott vágyak tönkreteszik az embert, inkább élje ki álmában amire nincs lehetősége megtenni igazából

2022. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 SZücsöm ***** válasza:

Fenét ugyan olyan. Max hasonló csak sokkal tompább, mint minden álombéli élmény. Minden egészséges férfinek volt magömlése. Az ember tudatos lény. Nem csak a kielégülésről szól a szex.

Ha így lenne akkor a börtönben a heteroszexuális rabok nem gajdulnának meg és megelégednének a hokival.

Az álombéli "hancúr" arra elég hogy lecsapoljon a feles energiából.

Ha nem fűz igazi vágy az álmod tárgyához, akkor nincs szó "éhségről".

Ha viszont ott van a vágy ergo az "éhség", akkor azt nem fogja az "illat" kielégíteni.

2022. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor még nem volt nagyon mély tudatos álmod
2022. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 SZücsöm ***** válasza:
Óvodás korom óta vannak mély tudatos álmaim tehát ez a tipp nem nyert.
2022. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha mély lenne akkor nem mondanál olyan hülyeséget hogy sokkal tompább mint minden álom

Épp az ellenkezoje

Ha neked sokkal tompább akkor valamit nagyon rosszul csinálsz

2022. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 SZücsöm ***** válasza:

Igen te azt már csak tudod. Akkor most átváltok a te kommunikációdba:

Ha az álmaid ugyan olyan élénkek mint az ébrenléted az azt jelenti hogy az ébrenlét alatt tompa az agyad. ;D


"Na látod, minden csak nézőpont kérdése".

2022. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 SZücsöm ***** válasza:
És ezt valószínűleg írtam már neked másik kérdésnél, csak mert 1 kaptafa a 2 hsz. A tudatos álmodást nem kell csinálni.(nekem legalábbis nem) Magától is megtörténik.
2022. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha megtörténne akkor nem irkálnál hülyeségeket
2022. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!