Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami jelentése ennek...

Lehet valami jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodok olyat hogy egyik vilàgbòl a másikba utazok (időzònákat àtlépve a jelenben) de most ez nagyon ijesztő volt. Tudatában voltam, hogy alszok éppen ezért akartam felkelni, de sokàig nem tudtam. Az álom egy ismeretlen házban volt (hasonlìtott a jelenlegi otthonomra, de még sem az volt. Ez a ház több álmomban is megjelent) az álmomban is aludtam arra keltem fel az álmomban hogy egy alak betört a teraszajtòn keresztül és egy kést akart belém szùrni, de nem engedtem bal tenyeremmel akadàlyoztam meg, de ìgy a bal tenyeremet elvágtam nagyon (furcsa mòd most is fáj, felkelés után nem értem) utána jött egy fekete alak (szellem vagy nem tudom, arcàt nem látni) szoba közepén elkezdett latinul beszélni erre tisztán emlékszem “patrius santi” nem tudom mit jelenthet ez. Utána szòltam a szüleimnek akik szintèn aludtak, mivel az àlmomban velük éltem (évek òta nem élek a szüleimmel) kinéztünk a teraszra rengeteg döglött madarakat làttunk amik felett varjak és fekete hollòk köröztek. Anyukàm hozott valami köveket az ablakba azt hiszem ròzsafüzért. Itt keltem fel. Nagyon rossz volt lehet hogy nincsen jelentősége, de egy megérzésem azt sùgja hogy mèg is lehet. Bántò hozzászòlásoktòl kérem kìméljetek.
2022. febr. 20. 10:31
 1/4 anonim válasza:

A jelentése röviden az, hogy közeleg a 3. világháború. A teraszajtó a covid, ami a betörésével azt jelenti hogy meg fogják találni rá az ellenszert, a betörő késszúrása azt jelenti hogy oroszország meg fogja támadni ukrajnát, az hogy miután felkeltél is fájt a kezed, az azt hogy részed lesz az oroszok legyőzésében, de komoly családi problémáid is lesznek. A rózsafüzér azt jelenti hogy a párodnak vörös haja lesz és 33 éves korodban fogsz vele megismerkedni! Remélem tudtam segíteni!



- Margit néni - okleveles jósnő

2022. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ui.: a patius santi egy szókapcsolat ami az ógörög a héber az arámi és a latin nyelvből alkotott kifejezés, ami azt jelenti hogy: nemzetek szentje
2022. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gombanyo12 ***** válasza:

Kérj vagy csinálj tértisztítást a szobádban, vagy az egész lakásban.


[link]

2022. febr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze
2022. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!