Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami különösebb jelentes...

Van valami különösebb jelentese ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Pár napja szellemekkel/démonokkal álmodok és minden nagyon valóságos.

A legutóbb álmomban kívülről láttam magam, azt ahogy alszok és minden apró részlet stimmelt a szobában is. Ott beszélgettem egy kislánnyal. Vagyis egész pontosan mikor megláttam magam akkor a kislány hirtelen megszólalt hogy tudja hogy nem nagyon tudok mostanában aludni, de van valaki a próbál segíteni. Láttam is valami árny szerű dolgot szárnyakkal ahogy ott ült mellettem. A kislány azt mondta hogy simogatni szokott ez a démon (?), de csak azért hogy könnyebben, jobban tudjak aludni és semmiképpen sem szeretne bántani.

Ez az első ilyen tapasztalatom hogy kívülről látom magam és tényleg olyan volt mintha tényleg megtörtént volna és nem álom lenne. Nincs sok tapasztalatom az ilyen dolgokkal kapcsolatban, ezért kérdezlek titeket. Ti mit gondoltok erről?



2021. máj. 16. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Semmi. Túl sokat gondolsz ezekre a dolgokra az agyad pedig generálja alvás közben a szituációkat
2021. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok hozzászólni asztrálvilágbeli dolgokhoz, de hátha jön valaki akinek van ezirányú tapasztalata.

Mindenesetre én biztosan nem aludnék jobban, ha egy sötét árny a legjobb szándékkal is simogatna.

2021. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!