Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek lehet valami jelentése,...

Ennek lehet valami jelentése, vagy csak szimpla véletlen?

Figyelt kérdés
már régóta csak rémálmaim/ stresszes álmaim voltak, de két napja egy nagyon fontos barátommal álmodok. a mai/ előző álmom lényege: a mi házunkban voltunk 4en (az a barátom -legyen most "Z"-, neki két másik barátja, akikkel én is jóban vagyok csak nem annyira közeli az ismertség -legyenek "X" és "Y"-, és én. ők mind a hárman fiúk, én lány vagyok). a szobámban voltunk és activity-ztünk (lényegtelen), majd elindultam ki a szobámból, hogy hozzak valamilyen üdítőt. ahogy távolodtam, hallottam hogy "X" és "Y" ezt mondja "Z"-nek: nagyon szerethet téged. erre "Z": igen, csak nem úgy, mint én őt. és igazából ennyit hallottam, ezt sem "szabadott volna". csak véletlenül hallottam meg. kellemetlenül éreztem magam az álomban is, és most is. ami valószínűleg teljesen alaptalan, hiszen csak egy álom. de akkor is furcsa nekem, ő az utolsó ember akiből ilyesmit kinéznék. de csak egy álom volt, pontosabban kettő, tehát nem a valóság. de azért érdekelne, hogy ez lehet e valamitől?

2022. márc. 12. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neked fontos ez a barátod. Aggódsz, hogy valahogyan elveszted. Szinte biztos útja egy barát elvesztésének, ha az egyikőtök többet érez. Esetleg az is lehet, hogy te érzel többet, de ezt hárítod a másik személyre, nem akarod bevallani még álmodban sem. Azon kellene elgondolkodnod, hogy számodra ez pozitív vagy negatív fordulat lenne, ami az álomban történt. Mivel kellemetlennek érzed, ezért talán inkább az első verziót gondolom igaznak.

Szerintem egyelőre hagyd figyelmen kívül ezt az álmot. Aztán majd történnek a dolgok maguktól. Lehet, hogy ez is egy stresszes rémálom csak, valami olyan, amit nagyon nem akarsz, hogy bekövetkezzen.

2022. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2022. márc. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!