Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel ez a helyzet véletlen vagy jelentést tartalmaz ? ,hogy pont a szakításunk után 3 hónappal vagyis 14 -én megváltoztatta a profilképét ami 3*3 hónapot volt aktív + 3*2 nap a különbség és 4(ma) nappal azután ,hogy megváltoztatta vettem ezt észre (törölt az ismerőseiből már elég ,rég viszont én csak ugy jött hogy nézzek fel az fb profiljára .... ) amugy amikor képet rak fel akkor is a profilképét változtassa más képet nem rak fel sosem ... , ez a kép annyira ismerős (fogalmam sincs hogy honnan ,de annyira ismerős mintha már láttam volna ... ) ,na de viszont amiután felrakta ezt a képet 3 napra , a 3.szünetben kb 3 percig 3 méterre álltunk egymástól én az én fiús baráti körömmel ő meg az ő lány baráti körében volt ,3 perc után 3 an mentek el ,ki a pályára ... :D persze ő háttal volt nekem ,,és aznap összesen 3 szor láttam (gyakori hogy hetek telnek el ugy hogy nem látom ,de leggyakoribb heti 1 ritkán 2 ,), ha még nem vola elég a 3-as okból , 3 hónap múlva fizika olimpiász (februárban) itt ezen az olimpiászon ismertük meg egymást (ugy mint ő ö én meg én vagyok) rá 2 hónap és 7*3 napra mondtuk ki egymásnak a "szeretlek" et :) , ja meg pont tegnap este halgattam a "tanulom magam" youtube csatorna egyik adását itt megtudtam , éppen el is gondoltam hogy mennyire jó lenne vele eggyet beszélgetni jó komolyan ... És pont ma éjjel azt álmodtam,hogy beszélgetünk komolyan :D, álmoskönyv ben megnéztem s kaptam olyat hogy a "testvér" jelentése : meglepetés ér . , na hát ez elég jó meglepetés .... Persze ezoteria nem hihető szerintem de ez csak mellékesen leírtam .... Szóval elég furi a helyzet :/ eddig is elég bonyolult volt és most még nagyobb a bonyodalom ,ja s amugy a lánynak édesapjának születésnapja pont ma van 3 hónapja :)

2017. nov. 18. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Központozásnál hiányoztál a suliból? Ahogy látom a matek nagyon megy.

És 3 fejű sárkány nem volt a történetben?

2017. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még várok véleményt :)
2017. nov. 19. 13:46
 3/8 Cserna válasza:

Mi volt? Fizika olimpiász?

És ott nem kell helyesen írni?

Egyébként sokat látsz bele.

2017. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ott helyesen kell írni ,amugy ti sem vagytol valami nagy helyesírási ászok !!!!
2017. nov. 19. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy néhány ... után hagytad az automatikus nagybetűt, különben csúnya, olvashatatlan 1 mondat lett volna az egész.

Ja és nem volt kedvem elolvasni.

2017. nov. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen egybeírt szövegektől lábrázást kapok. Értelmezhetetlen.
2017. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. A válaszolók sem tudnak hejesen írni meg én se :XD
2017. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Véletlen vagy jelentés?

Ami volt elmúlt, nincs jelentősége.

Élj a jelenben ne ragadj meg a múltban és a jelenlegi lehetőségeid után kutass.

2017. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!