Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az almom??? Nagyon...

Mit jelent az almom??? Nagyon nyomaszto erzes hogy most igy ebredes utan par oraval kesobb eszembe jut ez az almom…

Figyelt kérdés
Tehat, egyik ugymond rokonunk (papa unokatestverenek a felesege) 2021 augusztusaban meghalt es ez a dolog mai napig nagyon nyomaszt mikor eszembe jut ez az egesz... szvl nem irom le reszletesen csak nagyjabol mert hosszu lenne. Az volt benne,h vmi kulteri helyisegben voltunk es az elhunyt is velunk volt de o mintha nema lett volna csak mosolygott es nezett. Mindenki olyan boldog volt es nekem le se esett h o meghalt, de megis ott volt velunk es vmiert keszult elmenni, de en utana mentem es keservesen sirva atoleltem.. de hiheto, nem hiheto olyan eredeti volt ez az alom hogy aterzem meg most is azt az olelest na de terjunk vissza, tehat atoleltem es o akkor is csak mosolygott es a tobbiek is, aztan apa megszolalt: milyen furcsa, hogy lassan 10 honapja, hogy meghalt es most itt van velunk😊😊 en meg sirva bologattam az elhunyt pedig csak mutogatott h: “most mi tortenik?!” Es a vegen megpusziltuk egymast es vege is lett az almomnak.
2022. márc. 12. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyász része. Közel állt hozzád, nehezen fogod fel a halálát. Tudat alatt is még mindig búcsúzkodsz tőle. Idővel enyhül majd, ez mindenkinél más.
2022. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat! Valoban, nagyon nehez felfogni ezt az egeszet, de remelem idovel majd csak sikerul.
2022. márc. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!