Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon nyomasztót álmodtam,...

Nagyon nyomasztót álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Itt ahol lakom, gyakran vannak focimeccsek hétvégente, amire szeretek kijárni. Azt álmodta, hogy nézem a meccset, de nem a pálya szélén állok, hanem a mellette lévő erdőben egy kimagasló dombról. Tehát a távolból nézem kicsit magasabbról. És mindig lemegy a nap és jön a sötétség és a köd. Láttam, hogy megy a meccs és egyre jobban megy le a nap, jön a köd és a pályán lévő szurkolók hangja is halkul. Ezután váltott az álom, hogy ott vagyok a egy házba, tele ismerősökkel és nem találok ki. És nagyon kellemetlen volt a többieknek mondanom, hogy segítsenek kijutni, mert amióta megszülettem ismertem azt a helyet. Le, föl rohangáltam és nem találta a kiutat. Volt ott egy elhanyagolt zongora is. Mondta valaki, hogy segít kijutni, mentünk egy darabig, de mielőtt megmutatta volna a kijáratot felébredtem. Hozzáteszem nagyon letargikus hangulatba. Ez mi lehetett? Nem hiszek a mitológiába, de hátha valaki lát benne valami értelmet. Elég depressziós egyén vagyok a való életben. Köszi, ha valaki leírná nagyjából. :)

21/F



2018. okt. 29. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A focis részben elmagányosodásodat éled át. A házban úgy érzed, nem tudod megoldani a problémákat, újra és újra ugyanazokat a köröket futod. Nem bízol mások segítségében és félsz segítséget kérni. A két jelenet egymással összefügg, ugyanannak a hozzáállásodnak a két oldalát jeleníti meg.

A való életben úgy tudsz megküzdeni ezekkel az érzésekkel, hogy aktívan (!!) keresed mások társaságát, nem maradsz "a pálya szélén". Másrészt hogy nem adod fel a megoldások felé tett próbálkozásokat, túlteszed magad a félelmen a segítségkérést illetően. Ha pici dolgokban elkezded, látni fogod, hogy valójában mennyire könnyen segítenek az emberek - persze lehet, hogy nem az, akit elsőre megkértél. Ne félj a visszautasítástól, készülj fel, hogy fogsz ilyet kapni, megtanulod elviselni, megrántani a vállad és továbbélépni.

Sok sikert, írd meg, hogy segített-e ez valamit.

2018. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!