Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele ha már túl...

Miért álmodok vele ha már túl tettem magam rajta?

Figyelt kérdés

Gyakran álmodok azzal a férfival akivel már nincs jó viszonyom. Muszáj volt túltennem magam rajta, világossá vált számomra hogy nem kellek neki de még csak nem is szívlel (előtte romantikus viszonyunk volt). Mindenféle lezàrás nélkül kellett tovább lépnem.


De olyan gyötrő álmaim vannak vele. Az álmaimban állandóan őt keresem, őt akarom és kikészülök teljesen. Még az álmaimban se érdeklem őt, én meg kétségbeesetten kapadozok utána. Van hogy zaklatottan kelek fel ilyenkor. Aztán napközben meg semmi, nem hiányzik, nem gondolok rá, semmi.


A mindennapokban teljesen jól vagyok, másokkal ismerkedem, nem szoktam rá gondolni. Felfogtam és elfogadtam az egészet. Akkor mégis miért vannak ilyen álmaim vele kapcsolatban?



2022. ápr. 1. 14:20
 1/7 Pali1977 ***** válasza:
100%
Igazából még nem vagy túl rajta, de szerintem erre te is rájöttél. Mivel nem tudtátok lezárni a dolgot, még kísért téged. "Mindenféle lezàrás nélkül kellett tovább lépnem." Idővel ez enyhül, de lehet megmarad egy "mi lett volna ha..." ha nem kerültök szét, ha nem engeded el, ha ragaszkodsz, ha még együtt lennétek. Ismerős szitu.
2022. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Gonolom mert az igeköős igék helyesírását sem sikerült megértened...
2022. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igekötős*
2022. ápr. 1. 15:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom*
2022. ápr. 1. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ottvan a válasz


Lezárás nélkül kellett tovabblépned


Azért keresed álomdba mert le akarod zárni vele a dolgokat

2022. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóba se áll velem. Sosem fogok lezárást kapni.
2022. ápr. 1. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem, álmodban kaphatsz

Énis úgy csináltam

Bele voltam zúgva valakibe, álomterápia segített hogy megértsem hogy semmi se lehet köztünk igazából

2022. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!