Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is megálmodja többször...

Más is megálmodja többször egymás után a következő napját!? (lent)

Figyelt kérdés

Az elmult egy évben 3 eset történt amit megálmodtam. igazábol értelmes válaszokat várok, hogy mással is történt e ilyen, és szerintetek melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás? Ugy értem azért történt meg mert megálmodtam, vagy előre aálmodom ami meg fog történni! Tenni eddig nem sikerült ellene!


-1 Megálmodtam hogy a jármüvemről (lényegtelen) elhagyok egy alkatrészt, kis disz elem. Másnap megnéztem és meg is bizonyosodtam rola hogy jol ott van. Aztán 4 napra rá egy hosszabb út után egyszerüen elhagytam út közben! És pont azt pont azon az oldalon.

-2 Aztán álmodtam lukas gumival hogy néztem a gumit és horzsolások voltak rajta, és le volt eresztve. Másnap a parkoloba begurultam kocsival, és leeresztett a kerekem, mögötte találtam egy csavart, majd a gumiszervizbe mondták hogy nem a talált csavar huszrta ki és esett ki, hanem belülről a felni vas szilánkjai szurták ki a belsőt, és megnézve a belsőt horzsolások voltak rajta! (tömlős gumi)

-3 Nemrég a munkahelyi rendszer elromlásárol álmodtam és hogy le basz a főnököm valami miatt, igaz le nem baszott, de a rendszer 2 óráig nem indult! :)


Köszönöm h elolvastátok!


2010. szept. 15. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, én is álmodtam már meg ilyesmit!

Hastáncolok, és arról álmodtam, hogy fellépés után az egyik volt osztálytárs csajszi (akivel egyébként való életben nem nagyon beszéltem) odajön hozzám egy zöld kis ruhában és gratulál.

Elmondtam anyának hogy ez mennyire abszurd és vicces, aztán rá pár hónapra volt egy fellépésünk és ez teljes egészében ugyanígy történt meg! (Még a zöld ruha is ugyanolyan volt, mint álmomban!!)

Szóval vannak ilyenek!:)

2010. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

NEM.

Más SEM álmodja meg, mint ahogyan te SEM.

2010. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor a fent leirtakat hogy értelmeznéd ha nem ugy hogy előre megálmodtam mi fog történni!?
2010. szept. 16. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Aznapra megálmodok tök jelentéktelen dolgokat. Majd holnap írok néhány példát, de most holt kóma vagyok, el kell mennem álmodni. :D
2010. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudtad.

véletlen.

2010. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!