Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már két napja édesanyámmal...

Már két napja édesanyámmal álmodom.37 éves. És azt álmodtam, hogy kórházban volt, mert műtötték valamiért, következő éjjel pedig, hogy meghalt, és én valamiért egy újságcikkből tudtam meg?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek. Nagyon aggódom, hogy miért volt ez. Ja és még mellé az első éjszakán azt is álmodtam, hogy hatalmas árvíz volt, és én meg úsztam a tesómmal, menekültünk, de közben eltűnt mellettem. Én meg agyba főbe kerestem. Ja és amikor édesanyámról álmodtam, hogy meghalt akkor kisírt szemekkel riadtam fel, és nem tudtam megnyugodni.
2011. jan. 5. 18:13
 1/7 anonim válasza:
Uhh azért ez kemény :S Figyelj, szerintem vagy menj el pszichológushoz ha nem múlik, vagy egy jóshoz, aki megmondja hogy miért vannak ezek az álmok.
2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Uhh azért ez kemény :S Figyelj, szerintem vagy menj el pszichológushoz ha nem múlik, vagy egy jóshoz, aki megmondja hogy miért vannak ez
2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
(bocs a 2 küldésért)
2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
semmi gond. Mostanság nagyon stresszes vagyok. Lehet azért. Remélem elmúlik a félév végével
2011. jan. 5. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretetre és törődésre vágysz, és pont az édesanyád részéről, ami álmodban kivetítődik.
2011. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem így van!

Velem is előfordult már, hogy sokszor ugyanazt álmodtam, hogy felrobbant az iskola, majd másnap megint, és jó sokszor ugyanezt...

Ez semmi bajt nem jelent, csak egyszerűen megjegyzed az álmod, arra gondolsz sokat, és lefekvés elött is arra gondolsz, és azt álmodod végül...

2011. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom,hogy valakinek a halala az alomban hosszu eletet jelez annak,aki meghal.
2011. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!