Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?(hoss...

Mit jelenthet ez az álom?(hosszú, kiméljetek meg a hülye válaszoktól)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy ott vagyok egy random koli szobába kettő sráccal akik tök kedvesek voltak, délután volt, vagyhát inkább dél. A szomszéd szobába voltak vagy 10-en mert nagy volt az a szoba. Úgy döntöttem elmegyek fürdeni. A szoba meg az én szobám között volt egy zuhanyzó, oda mentem volna zuhanyozni vagyhát csak megnézni hogy van bent valaki egy fiú szólt vissza hogy bennt van de nyugottan bemehetek. Én nem mentem be mondom első nap már így bele mennék egy ilyenbe kösz nem.. Utána meg elkezdtem keresni a táskámat(böröndöbet) amiben hoztam az egész cuccomat(ruha, tüsfürdő stb...) Random kimentem a szobából nem is tudom miért... Aztán meglátttam azt a gyereket (nagyon jó képű kb 17 éves palit) aki gondolom fürdeni volt és itt kezdett fura lenni a story így első látásra tudtuk hogy kell a másik, közelebb rohantunk egymáshoz mosolyogtam gyors egyet, aztán elkezdtűnk csokolózni(inkább megenni egymást a folyósó közepén ne olyan folyósót képzeljetek el hogy egyenes hanem majd küldök kép linket hogy milyet kell elképzelni.), rajta csak egy türölköző volt rajtam meg egy egész ruha(vagyhát farmer és póló) a folyosón elkezdett levetkőztetni és betolni a szobámba, magamba úgy voltam vele hogy okés miért de aztán eszembe volt hogy basszus szűz vagyok nem szabad ebbe bele mennem, meghát erről a stílusról az jött lenekem hogy ez csávó csak meg akar fektetni, aztán random azt kiáltottam neki hogy nee tudod te hogy hány éves vagyok és azt mondta hogy nem de nem is nagyon érdekel erre rávágtam hogy a 13.. És azt mondja hogy nem érdekli én meg a szobámtól az ellentétel irányba távolodni hogy én ezt mégsem akarom(vagyhát akartam de anyum mit szólna ehez stb.. jól nebelt gyerek vagyok ez szrintem látszik és igyekszem úgy is viselkedni).. erre ő gyere óvatos leszek, itt bennt arra gondltam így az arc kifejezése láttán hogy ha neme tmondok megerőszakol(így utólag nem tudom miért gondoltam ezt az álmomban de aztán folytatódik a story és akkor már nem ezt fogom gondolni) meg megpróbált kedvesen, gyengén, de erősen fogta a kezem és így próbált vissza húzni és mondtam neki hogy ne most. erre az arc kifejezése is megváltozott( itt már biztonságban érreztem vele magam) és azt mondja hogy jólvan akkor nem. Aztán vissza mentem a szóbámba folytatnia bőrönd keresést De nem találtam a táskámat úgy voltam vele felhívom anyum hogy mi lehet ezekkel nem vette fel írtam neki üzit azt se nézte meg. Utána megint kimentem a szobámból hogy megkérdezzem a kollégium vezetőt akivel jöttünk hogy hol lehet a táskám azt mondta hogy túl sok volt a táska a buszon ezért egyet a busz tetjére raktak. Ennyi informácíóval tudott szolgálni..Vissza mentem a szobámba hogy mégegyzser körbe nézzek bemegyek azt látom hogy egy polcos szekrény van oda rakva az ajtó elé arrébb tolom és azt veszem észre hogy a két szobatársam (ugye fiúk) egy másik csajjal keffélnek. Az álmomban rögtön azt mondtam hogy mi a fasz és kirohantam a szobából utánam jött a csaj és mondja hogy ez középiskola szokjam meg az ilyen dolgokat. Amikor vissza mentem a szobába fiúkat csak hallottam beszélgetni hogy már majdnem elmentek(elélveztek) erre bejöttem, meg hogy ő volt a suli legjobb csaja és hogy többször biztos nem jön ide...(ráis csodálkoztam az álmomban erre a mondtatra..NA a következő történés az volt hogy mentem meg keresni a busz sofőrt hogy hol hagyhattuk el a táskámat hátha tudja erre azt mondta hogy valahol Hajdú szoboszlónál...(xdd) Már elkezdtem gondolkodni hogy mi a tökömet csináljak csak a telefonom van itt meg a kis táskám amiben csak víz van meg kb ennyi.. Már azon gondolkodtam hogy felhívom anyuékat hogy menjenek el hajdú szoboszlóra és keressék már meg... Hát nagyon zagyva álom már minjárt vége kitartást emberek. Aztán nem láttam sehol senkit és rájöttem hogy 2 tanítási órára be se mentem. Mentem az órára az valamiért kiesett hogy milyen óra meg mennyire mentem be de a következő jelenet a régi sulim focipályájánál folytatódik ahol beszélgetek egy lánnyal (akit való életben megismertem egy táborban kb 3 éve) és mondom neki h eltűnt a táskám nem tudok mit csinálni utána egy könyvtárban vagyok aminek a végében lehet venni ilyen kis mütyűröket mint pl.: Pohár, szalvéta virág, művirág.. stb..Aztán felkeltem:))



És esküm az a fiú nagyon meg maradt bennem főleg az az érzés mikor csak egymásra néztünk és tudtuk hogy egymásnak vagyunk teremtve..egész nap erről beszéltem a barátnőimnek hogy milyen csodálatos érzés volt.( ez már a való életben történt)


NA és a kérdésem: MI a véleményetek erről? Valaki Esetleg álmodott már valaha ilyen zagyva álmot?Ha igen mi volt az?? Ez miért van? Meg miért mindig szerelemmel kapcsolatos dolgokról álmodok? Ezek alapján valami baj lehet velem vagy valami?:))


Ui:Bocsi a helyesírási hibák miatt



#fiú #álom #csók #szerelem #érdekesség #szerelem az álomban
2022. máj. 11. 14:53
 1/4 A kérdező kommentje:
file:///D:/Livi/valami%20fura%2003.png itt a kép ami mondtam hogy így nézett ki a folyosó bocsi a link neve miatt
2022. máj. 11. 14:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lyvia. Így hívnak, ugye?:D


Linkelni nem így kell, amit ideraktál az a te számítógéped D meghajtóján van. De igazából mindegy, folyosó folyosó, szerintem történet szempontjából mindegy is:D


1. Szexualitás

Nem nehéz kitalálni, teljesen normális, főleg a te korodban: be vagy gerjedve:D Lehet h pont ovuláció idején vagy, akkor amúgy is jobban gerjednek a lányok az átlagnál, olynakor könnyen a szexualitáson jár a zeszük.

Viszont a szexualitással kapcsolatos tapasztalatod, hozzáállásod egyelőre abból a rutinból áll, hogy alaposan megfontolod bele szabad-e menned ilyesmibe, stb, ezért feltétlen reflexként jött a gondolat, hogy ezt nem szabad csakúgy művelni.

Vélhetően ha rendszeres, élvezetes és bűntudat nélkül szexuális életed lenne, mindenféle ellenállás nélkül egy oltárit keféltél volna azzal a sráccal álmodban;D

De ez tök normális reakció, ha van egy tudatos, rendszeres elgondolás vagy mozdulatsor valami kapcsán, akkor az fog kiváltódni álomban is, ez jelen esetben a "nemmegyekbeleakármilyenszexbe" hozzáállás.


1.2 mások szexualitása

Hm... mostanság költözöl koliba? Vagy jövőre fogsz?

Az a benyomásom ez alapján, hogy az a kép van benned a kollégiumokról, hogy ott mindneki folyamatosan szexel mindenféle erkölcs nélkül. Ez... éppenséggel nem olyan nagyon téves kép, de persze nem is reális:D De egy ilyen elképzelés könnyen bevonzhat egy ilyen álmot, hogy akármerre mész, emberek szexelnek, egy szál türölközőben járkálnak, beinvitálnak fürdésre stb..:D Ez karöltve a te szexuális felizgultságoddal fog még izgi álmokat generálni:D


2. Bőrönd és az eltűnése

Általában az álmokban az uticéloktól való eltérés vagy a szükséges tárgyak elveszítése, vagy elérhetetlen helyen tudása valamilyen kontrollvesztett helyzet érzésére utal.

Úgy értem: A valóságban van olyasfajta szorongásod, hogy nem vagy ura a helyzetnek, vagy nincs meg a megfelelő eszköz, hogy ura legyél a helyzetnek, és ez a fajta szorongás úgy jelenik meg az álmodban, hogy nincs meg a táskád, benne minden cuccoddal, amivel ugye élhetnéd normálisan az életed.

Van hasonló szorongásod?

Essetleg... ha szeptembertől koliban kezdesz, ezzel kapcsolatban nem érzed magad bizonytalannak, nem félsz tőle egy kicsit?

Simán beillik abba, hogy félsz a kolis élettől, úgy érzed nem leszel ura a helyzetnek teljesen.

Az órákról való lemaradás is hasonló, ez is amolyan szétszórtságot mutat, nem vagy ura a helyzetnek.


3. Anyud

Nem meglepő, tőle várod a segítséget, eddig mindig ott volt, segített ha gond volt, csak szólni kellett.

Talán a kolival kapcsolatos szorongás része, hogy akkor ha majd ott leszel, nem lesz ott anyud aki csakúgy segíthetne.

Vaaaagy pont, hogy úgy érzed anyud eddig sem segített a szorult helyzetekben.


Lényegében: szexuálisan izgága és valamennyire szorongós vagy:D Teljesen normális:D


Mennyire találtam el a dolgokat?:D Neved, koli, ilyesmi, amikre rákérdeztem:D

2022. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lívia, nem Lyvia, bocs.


Na, úgy tűnik nem csak te tudsz eposzi hosszúságút írni:D Lehet privátban érdemes az ilyeneket tovább fejtegetni.

2022. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
BOcsi a linkelés miatt:))
2022. máj. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!