Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mégis mit csináljak hogy ne...

Mégis mit csináljak hogy ne legyen rám ekkora hatással?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdten az egyik tanárommal álmodni aki szimpatikus de csak mint tanár. Először csak olyan álmai voltak hogy órát tart meg ilyenek szóval semmi felkavaro de aztán most nem rég egy olyan felkavaró álmom volt vele semmi 18+-os meg semmi csak amikor reggel felébredtem annyira rosszul voltam egy olyan szar érzés tört rám. A suliba amikor pedig bementünk oda akartam menni hozzá mert álmomban is valami ilyesmi volt. De ezzel még nincs vége még az este is akkora hatással volt rám hogy síró rohamot kaptam és annyira sírtam hogy másnap nem tudtam suliba menni. És azóta ilyen álmaim vannak vele. Szó szerint az álmaim miatt kezdtem el vonzodni hozzá ha lehet ilyet mondani. Nagyon nem akarok így lenni. Amúgy a tanár bír, de ez akkor is gáz amit állandóan össze álmodok. Ma reggel is ilyen felkavaró álmom volt. Mégis mit csináljak szó szerint rá mennek az idegeim. Jelenthetnek valamit?

17L



2022. máj. 26. 06:10
 1/3 anonim válasza:
79%
Talán túl sokat gondolsz rá. Az álmaink tükrözik a vágyainkat. Próbálj meg távolságot tartani a tanártól. Hidd el ha nem foglalkozol vele egyszer csak elmúlik. Foglald el magad. Sportolj, legyenek produktívabb napjaid és akkor nem érsz rá vele foglalkozni.
2022. máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy még fiatal vagy és most kezdesz ráébredni a nőiességedre. Tudod a méhecskék mikor beporozzák a virágokat akkor a napjuk normális értékrend mentén halad. Ha te iskolába mész annak pusztán egyetlen oka van,hogy okosodjál és majdan felnőtt korodban rendes munkád legyen és lehessen jó egzisztenciád. Álmodozás helyett ess neki a házinak.
2022. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, engedd el. Amit álmodsz, az a tiéd. Nem gáz, tök normális.

Egy biztos, nem az álmok miatt vonzódsz valakihez. Az érzésnek már korábban meg kell lennie ahhoz, hogy álmodhass róla. De hát, látott már ilyet a világ, hogy tinédzser tanuló szerelmes volt egy tanárba.

Akkor lenne gáz, ha a valóságban lennétek kapcsolatban.

2022. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!