Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a terhességge...

Csenge020601 kérdése:

Mit jelenthet ez a terhességgel kapcsolatos álom?

Figyelt kérdés

Szerintem már több, mint egy éve, időnként álmodok terhességről, azonban ezek az álmok érdekes módon mindig nagyon hasonlóak.

Az szokott történni bennük, hogy terhes vagyok. Tudatában vagyok a dolognak, de még nem látszik meg. Aztán ahogy az álom halad előre, picikét már meg is látszik, és mindig kiderül, hogy lány a kisbaba. (Pedig sosem volt kifejezett álmom, hogy lányom legyen, de az sem, hogy fiú.)

Volt már olyan álom, ahol a szülésig is eljutottam, de a kezembe soha nem foghattam a gyermeket, és nem is láttam. Még nagy hasat sem igazán álmodtam.

Élethelyzetem szerint még nem tervezek terhességet, talán csak 4-5 év múlva. Nem is érzek hatalmas vágyat iránta, de félelmet vagy viszolygást se. A párom sosem szerepelt az álomban, inkább távoli ismerősök vagy idegenek, néha csak én.

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 22. 15:46
 1/4 anonim válasza:
80%
Talán hamarosan egy aranyos kislánnyal fog téged megáldani Isten :))
2022. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vágyálom,akkor is ha nem gondolsz rá egyáltalán, lehet megnevezhető jelentés nélküli is, de konkrét jelentésnél ahhoz lehetne hasonlítani, mint amikor egy elhagyatott kertben egyszer csak kinő egy szép virág. Olyan életesemény lehet ez, jelenben lévő, múlt vagy jövővel kapcsolatban, amely számodra kb csodával ér fel.
2022. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudatalatt lehet vágysz rá, ezért jelenik meg az álmaidban.

Esetleg egy elnyomott érzést próbálsz kielégíteni, óvás, dédelgetés, hiányzik egy kislény szeretete, kötődés.

Vagy simán egy jövőben bekövetkező csodás eseménnyel hozza a tudatalattid párhuzamba, a munkádban hatalmas előrelépés, szinte újjászületsz, új kapcsolat.

Nem feltétlen a csöppség eljövetelét jelzi, de ez sem kizárt. Az álmok általában nem ennyire egyértelműen jeleznek.

Én inkább tippelnék az érzés hiányára, mint konkrétan a terhesség beköveztére.

2022. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igazából több féle álom létezik, lehet csak az agyadban eltárolt dolgok, vágyak jönnek elő de meg is álmodhatsz valamit persze ne vedd teljesen 100%ra hogy pont úgy pont az történik, de pl én megalmodtam pár hónappal korábban a baratnőm terhessegét és a sajatomat is, (az utóbbit többször is), igaz nem ikrek ahogy álmomban :-)
2022. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!